Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1954
При досить середній висоті дорослих рослин, гровери збирають з 1 кв.м. посівної площі від 600 до 800 грам марихуани, що можна з повною впевненістю називати відмінним результатом культивування у відкритому грунті. У гроубоксі ці цифри будуть трохи нижчими.
Показать все Свернуть

Blue Queen feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue, Bud, Kali
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Bluestorm х Kali Bud
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
потужний психоделічний «бум» проявляється не відразу і вам після перших кількох напасів варто зробити паузу на п'ять-десять хвилин
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
терапевтичний, психоделічний
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Blue Queen feminised Ganja Seeds

Банк насіння GanjaSeeds представляє справжню королеву «блакитної» крові. Купити насіння конопель даного сорту варто хоча б за те, що селекціонери зуміли зробити успішний крос дуже цікавих з точки зору гровінга сортів Bluestorm і Cali Bud. Адже отриманий стрейн перейняв всі переваги названих вище штамів і навіть примножив їх. Фенотип у сорту змішаний, але з явним переважанням Indica над Sativa (80 проти 20).

Загальні характеристики конопель Blue Queen

При досить середній висоті дорослих рослин, гровери збирають з 1 кв.м. посівної площі від 600 до 800 грам марихуани, що можна з повною впевненістю називати відмінним результатом культивування у відкритому грунті. У гроубоксі ці цифри будуть трохи нижчими. Гібрид славиться своїм гідним рівнем вмісту фітоканнабіноідов. Це стосується, як ТГК, так і КБД. Традиційно, збори врожаю починаються в останні теплі дні вересня і затягуються до другої декади жовтня. Цвітіння тривале і відбувається не менше сімдесяти днів.

Вирощування конопель Blue Queen

В умовах помірно-континентального клімату рослини будуть активніше відгукуватися на метод SCROG. Однак новачкам не варто відразу намагатися проводити експерименти без досвіду гровінга. Будьте впевнені, у будь-якому випадку канабіс віддячить гідним урожаєм. У міру розвитку і формування куща забарвлення листя змінюється від зеленого в сторону фіолетового з синім відливом. Суцвіття формуються порівняно швидко, поступово наливаючись смолою і набуваючи вельми химерних форм.

Медичне застосування конопель Blue Queen

Як і личить медичному сорту, фахівці використовують Blue Queen в якості анестетика і засобу для профілактики нападів тривоги і інших неспокійних станів. Умиротворення і максимальне розслаблення - ось головна перевага впливу штаму.

Аромат і ефект конопель Blue Queen

Поряд з легкістю смаку і фруктовим присмаком, враження від вживання може бути оманливим. Тому не рекомендується її вживати у великих кількостях за один прийом. Потужний психоделічний «бум» проявляється не відразу і вам після перших кількох напасів варто зробити паузу на п'ять-десять хвилин.