Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1770
Цьому гібриду досить двох місяців, щоб повністю пройти фазу цвітіння. Під час висадки саджанців в середині квітня, до початку вересня можна переходити до збору врожаю.
Показать все Свернуть

Auto Super Hash feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Northern
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Black Domina x Northern Lights
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
максимальне розслаблення і умиротворення, з незначною ейфорією на першому етапі впливу
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Super Hash feminised Ganja Seeds

Для любителів сортів з домінуючою індікою, новинка від бридерів сідбанка Ganja Seeds, що отримала голосну назву Аuto Super Hash feminised, буде дуже приємним подарунком. У цьому штамі прекрасно все, від смакових характеристик, до чисто технічних параметрів і візуальної привабливості. Немає ніяких сумнівів, що після більш докладного знайомства з даним каннабісом, ви обов'язково захочете купити насіння конопель Авто Супер Хеш. Для виведення сорту використовувалися генетичні лінії стрейнів Північне Сяйво і Чорна Вдова.

Загальні характеристики конопель Super Hash

Цьому гібриду досить двох місяців, щоб повністю пройти фазу цвітіння. Під час висадки саджанців в середині квітня, до початку вересня можна переходити до збору врожаю. Останній, в середньому становить не менше півкілограма добірного хеша з кожного посівного квадрата. Для рослин з висотою не більше 120 сантиметрів навіть в аутдорі, це дуже непоганий результат. Підсумкове співвідношення indica і sativa дорівнює приблизно 90 до 10. Що стосується змісту фітоканнабіноідов, то частка ТГК в готовій марихуані коливається в межах 14-19%, а КБД відносно стабільний, на рівні 1,6%.

Вирощування конопель Super Hash

Простішим і врожайнішим буде гровінг у відкритому грунті. Рослини не вимагають від коноплярів чогось надприродного, і навіть новачки прекрасно доводять своїх вихованців до харвесту, дивуючи друзів якісним каннабісом. Для індора знадобляться лампи для вирощування конопель з потужністю від 400 Вт. При цьому, рекомендованим режимом буде стандартний 18/6. Температура вирощування конопель повинна бути в межах 24-28 градусів за Цельсієм. З таким ретельним підходом і дотриманням всіх правил, до кінця восьмого тижня можна буде вже переходити до харвесту.

Медичне застосування конопель Super Hash

Типовий індічний сорт відноситься до лікарських і не просто заспокоює гіперактивних людей. Він стабілізує апетит, з легкістю дарує вам довгоочікуваний міцний сон. Сорт марихуани Аuto Super Hash feminised можна сміливо вважати ефективним антистресом і гарною підмогою в боротьбі з депресією і тривожними станами.

Аромат і ефект конопель Super Hash

Експерти визначають аромат канабісу Авто Супер Хеш, як яскравий індічний з квітковими відтінками. У смаку присутні нотки спецій. Ефект від вживання - максимальне розслаблення і умиротворення, з незначною ейфорією на першому етапі впливу.