Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03512
Кущисті компактні саджанці в період цвітіння розростаються неймовірно великими суцвіттями, що підтверджують наявність у гібриді генів сатіви. Канабіс не вимагає спеціальних умов, упевнено протистоїть цвілі і байдужий до передозування підгодівлею.
Показать все Свернуть

Auto Skunk feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Skunk #1 x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
сильний седативний ефект невідчутно знімає тілесне й емоційне напруження
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
534 грн.

Описание Auto Skunk feminised Green House Seeds

На сьогоднішній день гібрид з 60% переважанням Indica, є одним з найпопулярніших сортів в Європі. Буквально з моменту появи на ринку він завоював довіру коноплярів, які займаються комерційною культивацією, а також до вподоби любителям ейфорійної стимуляції.

Загальні характеристики конопель Skunk

Незважаючи на середні розміри 90 см (зустрічаються індивідуми до 120 см), кущ дає високий, а головне якісний врожай. І це при тому, що для повного дозрівання суцвіть досить 65-70 днів, після чого можна зібрати врожай 350-400 грамів з одного квадратного метра посіву.

Кущисті компактні саджанці в період цвітіння розростаються неймовірно великими суцвіттями, що підтверджують наявність у гібриду генів сатіви. Канабіс не вимагає спеціальних умов, упевнено протистоїть цвілі і байдужий до передозування підгодівлею. І при цьому насіння конопель дають відмінні сходи, які потім рослини дивують величезною насиченістю смолистих шишок.

Зменшення або збільшення інтенсивності і тривалості світлової освітленості не впливає на процес цвітіння. Однак не варто зловживати невибагливістю рослини, бажано забезпечити 12-18 годин світла в добу.

Вирощування конопель Skunk

Гібридний канабіс без хворобливих наслідків переносить обрізку, зате цим процесом можна забезпечити рослині якісне зростання, зробити формування крони з особистих переваг.

Завдяки винятковій простоті грову, рослини відмінно підходять для початківців коноплярів.

Аромат, смак і ефект конопель Skunk

Аромату характерна солодка легка перчинка з розкішним цитрусовим присмаком. Одночасно сильний седативний ефект невідчутно знімає тілесне й емоційне напруження, як би переводячи свідомість в стан глибокого релаксу. Психоактивний ефект настає практично одночасно з прийняттям невеликої дози тонізуючого диму.