Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1763
Для успішного і якісного гровінгу рослинам потрібно достатньо освітлення. Чим воно потужніше, тим більша кількість суцвіть встигне вчасно сформуватися.
Показать все Свернуть

Auto Purple Sunset feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
високе
Генетика присутня:
Kush, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Skunk X Purple Kush X Fast Bud
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
може очікувати сюрприз миттєвого розслаблення, аж до слабкості і бажання полежати
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Purple Sunset feminised Ganja Seeds

Для селекціонерів банку насіння Ganja Seeds, схоже, немає нічого неможливого. З року в рік професіонали генетики радують все новими і новими штамами, ускладнюючи генетичну історію і розширюючи можливості для гроверів. Одним з найбільш очевидних і актуальних прикладів такої роботи є відносний новачок лінійки автофемів від Ganja Seeds - Аuto Purple Sunset feminised. Гібрид був народжений в результаті кросу відразу трьох генетичних ліній: Purple Kush, Original Skunk і Fast Bud.

Загальні характеристики конопель Purple Sunset

Пурпурний Захід - дуже благозвучна, а головне, логічна назва для цього дивного сорту конопель. До дванадцяти тижнів часу потрібно каннабісу, щоб повністю відцвісти. За час вегетації рослини сорту встигають набрати до метра висоти. Урожайність простіше відобразити в грамах на квадратний метр. Цей показник для штаму Аuto Purple Sunset feminised становить близько 300-500 г / кв.м. Цікаво, що бажання купити насіння конопель даного сорту у гроверів не стає меншим. Адже марихуана, яку виростили, при аналізі показує неймовірно високу частку фітоканнабіноідов. Це стосується, як ТГК, так і КБД.

Вирощування конопель Purple Sunset

Для успішного і якісного гровінгу рослинам потрібно достатньо освітлення. Чим воно сильніше, тим більша кількість суцвіть встигне вчасно сформуватися. З інших особливостей догляду, зверніть увагу на поміркованість поливу. Для багатьох стрейнів надлишок вологи є не просто стресом, але і однією з причин захворювань, появи цвілі і т.д.

Після того, як завершите пророщування насіння конопель, не поспішайте заливати водою молоді паростки. Використовуйте для зрошення шприц або взагалі пульверизатор, створюючи невелику вологість. І таких дрібниць в процесі вирощування може виявитися багато. Якщо вашої інтуїції і досвіду недостатньо, задайте питання експертам. Сорт Пурпурний Захід відмінно культивується в індорі, аутдорі і взагалі будь-яким методом, який вам більше подобається.

Медичне застосування конопель Purple Sunset

З таким змістом ТГК і індічним домінуванням, Аuto Purple Sunset feminised був приречений стати медичним, що і відбулося насправді. Марихуана даного сорту зробить ваш сон ідеально міцним і здоровим, апетит повернеться буквально після першого прийому, а будь-яка стресова ситуація вирішиться повним розслабленням і відмінним зарядом позитиву.

Аромат і ефект конопель Purple Sunset

Солодкий смак конопель доповнюється легкими кислими нотками і ароматними спеціями Близького Сходу. У процесі куріння ейфорія миттєво окрилює, і канабіс звично смішить. За кожним наступним затягуванням вас може очікувати сюрприз миттєвого розслаблення, аж до слабкості і бажання полежати.