Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1751
У фенотипах обох батьків Nefertiti фігурують також сатіва і рудераліс, що призвело не просто до передачі нащадку від предків своїх кращих якостей, а їх посилення і розвитку.
Показать все Свернуть

Auto Nefertiti feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
BlackWidow и WhiteWidow
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
М'ятний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
церебральний з ейфорією в кілька перших хвилин
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Nefertiti feminised Ganja Seeds

Навіть літературно поява фемінізованого автоквітучого гібрида Нефертіті звучить дуже гарно. Селекціонерам сідбанка Ganja Seeds можна тільки позаздрити, адже вони брали участь безпосередньо в створенні унікального штаму, що з'явився в результаті схрещування Білої і Чорної Вдови. Але відкинемо лірику, адже нас з вами цікавлять технічні деталі і подробиці цього дивного кросу. Для ідеального схрещування і придбання всіх необхідних властивостей, в процесі також брала участь конопля ruderalis. Результат перевершив всі очікування, і назва цілком відповідає можливостям сорту.

Загальні характеристики конопель Nefertiti

У фенотипах обох батьків Nefertiti фігурують також сатіва і рудераліс, що призвело не просто до передачі нащадку від предків своїх кращих якостей, а їх посилення і розвитку. Наприклад, готова марихуана Нефертіті показує частку ТГК не менше 19%, а також середній вміст КБД. Один кущ, що досягає у висоту майже двох метрів, подарує гроверу по сезону не менше сотні грам чудової марихуани, яка буде викликати у вас гордість і заздрість у колег, друзів. Для повноцінного цвітіння рослинам необхідно від десяти до дванадцяти тижнів. На жаль, визначати момент харвесту вам доведеться самостійно, хоча це зовсім нескладно.

Вирощування конопель Nefertiti

Як вже було сказано вище, сатівне домінування в фенотипі визначило значні розміри дорослих особин. Автоквіт дозволяє не приділяти особливу увагу висвітленню і його режимам, повністю сконцентрувавшись на тренуваннях і обраному методі вирощування. Для культивації в аутдорі вам бажано не тільки купити насіння конопель цього сорту, а й горщики з об'ємом від двадцяти літрів. Такого простору вистачить для формування ідеальної кореневої системи і розвитку наземної частини рослини. В індорі гровінг ще простіший, але більш тривалий, і з моменту прокльовування насіння до харвесту може пройти цілих сто днів.

Медичне застосування конопель Nefertiti

Для сорту конопель Nefertiti характерне ефективне використання в якості анестетичного засобу і профілактичного джерела поліпшення настрою, що дозволяє уникнути депресії і необгрунтованих нападів тривоги.

Аромат і ефект конопель Nefertiti

Фруктово-ягідний аромат зовсім не схожий на всім знайомий мультифрукт. Це, скоріше, суміш полуниці з лаймом і солодким апельсином. А ось смак марихуани освіжаючий, але з м'ятним присмаком, практично без цитруса. Ефект чистий церебральний з ейфорією в кілька перших хвилин.