Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1737
Якщо ви вирішите купити насіння конопель Аuto Jack feminised, будьте готові до появи красивих рослин, що мають потужну центральну колу, з великою кількістю шишок, покритих смолою в достатку. Автоквітуче насіння конопель даного цього сорту показує відмінну схожість і приємно дивують протягом усього грову.
Показать все Свернуть

Auto Jack feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Widow, Jack Herer
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
White Widow x Jack Herer x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
оманливо розслабляє, поступово змішуючи ейфорію зі слабкістю
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Jack feminised Ganja Seeds

Селекціонери банку насіння Ganja Seeds заслуговують особливої похвали за роботу над виведенням гібрида Аuto Jack feminised. Поетапне схрещування чистого ruderalis з сатівним Jack Herer і легендарною Білою Вдовою, щоб додати в стрейн аромату і продуктивності, принесли свої плоди. Новинка миттєво знайшла відгук у коноплярів і міцно закріпилася на топових позиціях в асортименті сідбанка. Доказом є продаж насіння конопель в нашому інтернет-магазині. Вони реально користуються величезним попитом.

Загальні характеристики конопель Jack

Автоквітуче насіння конопель даного цього сорту показує відмінну схожість і приємно дивують протягом усього грову. Особливо, якщо ви дбайливий садівник і зацікавлені не тільки в урожаї, а й отримуєте задоволення і від безпосереднього процесу вирощування. Урожайність Авто Джека становить від 400 до 600 грам марихуани з одного квадратного метра використовуваної площі. Якщо проводити перерахунок на рослини, то вийде від 15 до 200 грам, в залежності від обраного методу культивації та якості догляду. Щодо частки фітоканнабіноідів, при високому вмісті ТГК, КБД вважається порівняно середнім. Для цвітіння цього сорту потрібно не менше десяти тижнів, а пік зрілості гроверу необхідно визначати самостійно.

Вирощування конопель Jack

Якщо ви вирішите купити насіння конопель Аuto Jack feminised, будьте готові до появи красивих рослин, що мають потужну центральну колу, з великою кількістю шишок, покритих смолою в достатку.

Кущі потребують достатнього освітлення, не менше 18 годин на добу. Ідеальним рішенням буде режим 20/4. Постарайтеся не допускати перепадів температур і рослини вам неодмінно віддячать високою врожайністю. У той же час, підвищені або знижені температури аж ніяк не знижують продуктивність гібрида. І все-таки для аутдору бажаний помірний континентальний клімат. Для індора вибирайте гроубокс з достатнім простором. Рівень pH дотримуйте в межах 5,5-6,6. Цього буде цілком вистачати для якісного росту і розвитку. Сорт рекомендується всім без винятку гроверам, навіть тим, хто тільки вчора прочитав, як садити насіння конопель і не має практичного досвіду.

Медичне застосування конопель Jack

Позбутися від нападів нудоти і з легкістю уникнути тривожних станів вам допоможе марихуана сорту Авто Джек. Слабо вивчені досі властивості канабісу продовжують відкривати все нові можливості. І до них можна також віднести поліпшення апетиту і стабілізацію сну.

Аромат і ефект конопель Jack

Солодкуватий аромат марихуани виражений в приємному букеті цукатів і свіжості кавуна. Солодкість передається і смаку, який оманливо розслабляє, поступово змішуючи ейфорію з очевидною слабкістю.