Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03749
Штам не вередливий до умов культивації і розкриває потенціал навіть на мізерних субстратах. У пік цвітіння смолисті бутони виділяють чарівний аромат пахощів і польових трав.
Показать все Свернуть

Auto Dreamberry feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue, Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Blueberry x Haze x Nevilles Haze
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
дозволить розслабитися і відпочити від щоденної метушні
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Dreamberry feminised Ganja Seeds

Насіння конопель автоквітучого фемінізованого сорту Dreamberry - гібрид нового покоління від селекціонерів Ganja seeds. Рослини порадують стрімким зростанням, поступливим характером і не викличуть труднощів при вирощуванні навіть у садівника-початківця, який тільки почав пізнавати ази гроверскої майстерності. Кущі не бояться цвілі і гнилі, що дозволяє культивувати стрейн в місцях з підвищеною вологістю повітря. Структура куща нагадує маленьку ялинку з величезною центральною колою і довгими бічними гілками. Висота рослин рідко перевищує 130-140 сантиметрів, а життєвий цикл становить всього 75 днів.

Штам не вередливий до умов культивації і розкриває потенціал навіть на мізерних субстратах. У пік цвітіння смолисті бутони виділяють чарівний аромат пахощів і польових трав. Іноді в ароматі вловлюються ноти соснового лісу і спецій.

Родовід конопель Dreamberry

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель було отримане в результаті схрещування легендарного родоначальника генетики Blue - Blueberry з Haze і Nevilles Haze. До гібрида був доданий Ruderalis, який наділив його автоквітучими властивостями. Рівень ТГК становить 20%.

Особливості вирощування конопель Dreamberry

Насіння конопель ідеально адаптоване для умов відкритого грунту і домашньої оранжереї. Рослини надають перевагу розвитку в об'ємних горщиках від 5-7 літрів. Піддаються SCROG і не стресують при підрізуванні верхівки, що дозволяє контролювати зростання кущів.

Рекомендоване освітлення: 250-400 Ватт Днат або ЕСЛ (100-150) в крихітних боксах або системних блоках. Використовуючи живильний субстрат на основі кокосового волокна, компостну (збагачену) землю і вермикуліт внесення добрив не буде потрібно, однак рослини зможуть підвищити врожайність, якщо після 40 дня їх балувати органікою.

Урожайність з одного квадратного метра складе 350-400 грам сухих суцвіть або до 80 грам з куща.

Смак і ефект конопель Dreamberry

Шишки Auto Dreamberry feminised мають прекрасний ягідний аромат. Насичений маслами дим подарує курцеві відчуття загального благополуччя і умиротворення. Гармонійний настрій дозволить розслабитися і відпочити від метушливої щоденної біганини. Хвиля творчого підйому обсипле тисячами нових ідей і допоможе знайти підхід до вирішення складних завдань.

Медичні властивості конопель Dreamberry

Лікувальний потенціал стрейна дозволяє застосовувати суцвіття і екстракти для лікування глаукоми, бронхіальної астми, хвороби Альцгеймера та розсіяного склерозу. Auto Dreamberry feminised прекрасно усуває головний біль і допомагає вийти з депресивного стану. Ефективний при безсонні і втраті апетиту.