Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1814
Auto Black Tisa regular швидко адаптуються до умов вирощування, будь то індор або аутдор. Порівняно скоро формуються листя великого розміру, а їх колір можна назвати одним з найзеленіших, серед усіх існуючих стрейнів.
Показать все Свернуть

Auto Black Tisa regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze, Northern
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Northen Light x Haze x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
максимальне умиротворення і спокій
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Black Tisa regular Ganja Seeds

Оригінальний гібрид став результатом схрещування двох популярних автоквітучих штамів Northen Light і Haze з чистим Ruderalis. Як результат, на світ з'явився відмінний сорт, стійкий до можливих зовнішніх чинників, здатних чинити негативний вплив на розвиток рослини.

Загальні характеристики конопель Black Tisa

Регулярне насіння конопель демонструє інтенсивне зростання. Цвітіння триває одинадцять-дванадцять тижнів. Селекціонери не позначають чіткі терміни збору врожаю, так як вони напряму залежать від періоду, коли здійснювалася висадка насіння. У відкритому грунті висота куща вільно може подолати метрову позначку (рекорд - в районі 120 сантиметрів), а ось в закритому просторі цей параметр практично ніколи не перевищує той же самий один метр. Залежно від методу вирощування, маса отриманої сухої речовини з одного куща може скласти від 30 до 150 грам, все залежить від досвіду і активності догляду. При середніх показниках КБД, частка ТГК на гідному високому рівні.

Вирощування конопель Black Tisa

Штам часто розглядається, як бажана культура в арсеналі гроверів-новачків, а досвідчені коноплярі і так вже особисто знайомі з гібридом, про що неодноразово свідчили численні репорти та відгуки. Auto Black Tisa regular швидко адаптується до умов вирощування, будь то індор або аутдор. Порівняно скоро формуються листя великого розміру, а їх колір можна назвати одним з найзеленіших, серед усіх існуючих стрейнів. Особливу радість коноплярам доставлять значні розміри шишок, які незалежно від щільної текстури відрізняються ще й рясним покриттям кристалами і смолою.

Медичне застосування конопель Black Tisa

Гібрид не відноситься до лікувальних сортів, що жодним чином не впливає на профілактичний метод зміцнення сну і стабілізації апетиту. Марихуана прекрасно розслаблює і в моменти перенапруги буде кращим помічником на шляху до релаксу та зняття неприпустимих нервових навантажень.

Аромат і ефект конопель Black Tisa

Завзяті гурмани обов'язково крім солодощів відчують м'які нотки спецій. Більше вони виражені безпосередньо в димі. Аромат просто приємний і легкий. Якщо хочете дізнатися, що таке максимальне умиротворення і спокій, то даний стрейн саме для Вас.