Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06026
Фемінізовані насіння конопель представленого автоквітучого сорту - прекрасний посадковий матеріал для першого грову. З "горіхів" гарантовано зійдуть тільки жіночі сходи, які самостійно зацвітуть незалежно від режиму освітлення.
Показать все Свернуть

Auto Atameken feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
AK 47
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
АК 47
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розслаблення, що супроводжується радістю
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Atameken feminised Bang Seeds

Auto Atameken feminised - один з діамантів скарбниці сідбанка BangSeeds. Унікальність культури полягає в невибагливості до умов культивації, а також в короткому життєвому циклі і прекрасному ароматі. Сходи стрейна не бояться різких перепадів температури, стійко переносять переливи і тривалі періоди посухи. Даний штам рекомендований початківцям садівникам, які тільки встали на шлях цікавого мистецтва грову. Гібрид ідеально підходить для культивації у відкритому грунті, а також в домашній оранжереї і теплиці.

Рослини повністю готові до збору врожаю через 7-9 тижнів від розсади. Висота кущів рідко досягає 100 сантиметрів, тому плантацію можна легко заховати на вулиці серед низькорослих чагарників. Концентрація тетрагідроканнабінола досягає 20%, що досить хороший показник для автофем.

Фемінізовані насіння конопель представленого автоквітучого сорту - прекрасний посадковий матеріал для першого грову. З "горіхів" гарантовано зійдуть тільки жіночі сходи, які самостійно зацвітуть незалежно від режиму освітлення.

Походження конопель Atameken

Гібрид auto Atameken feminised був виведений генетиками сідбанка BangSeeds на основі генетики легендарного чемпіона всіх відомих конкурсів, присвячених канабіс культурі - АК 47. Батьківські гени простежуються в податливості, а також в зовнішньому вигляді і ароматі культури.

Особливості вирощування конопель Atameken

Врожайні насіння конопель цього стрейна, перед висадкою в грунт, рекомендується замочити на 12-24 години в воді і проростити між вологими серветками. Коли "горіхи" проклюнуться, то їх саджають в горщики, наповнені живильним субстратом або в торф'яні таблетки. Обсяг горщика - від 5-7 літрів. Оптимальне освітлення - від 250 ват Днат.

Рослини добре відгукуються на SCROG і LST. Вони люблять регулярний полив у міру висихання грунту, а також помірне внесення добрив. З квадратного метра посівної площі знімають до 800 грам сухих бутонів. Такий показник врожайності дає можливість з упевненістю заявити, що настав той час, коли автофем перевершили фотоперіодні сорти.

Аромат і ефект конопель Atameken

Сухі суцвіття даного штаму виділяють приємний аромат східних солодощів з відтінком пахощів. Маслянистий дим вже з першої затяжки подарує чудове розслаблення, що супроводжується радістю, ясністю розуму і тілесним релаксом.

Медичне застосування конопель Atameken

Ця культура не відноситься до медичних штамів, проте може приємно розслабити після напруженого трудового дня. Дарує спокій і часто застосовується в якості легкого м'язового релаксанта.

У нашому магазині можна купити насіння конопель Auto Atameken feminised післяплатою.