Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06025
Елітне насіння конопель auto Altay feminised - прекрасний посадковий матеріал, який підходить як досвідченим гроверам, так і початківцям садівникам. Щоб вивести цей сорт, брідери схрестили неповторний гібрид Amnesia Haze з Ultra Haze, Champagne Хейз і The Bomb.
Показать все Свернуть

Auto Altay feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Amnesia Haze x Champagne Haze x The Bomb x Ultra Haze
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужна хвиля ейфорії
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Altay feminised Bang Seeds

Автофемінізований Алтай - дивовижний гібрид від команди селекціонерів сідбанка BangSeeds. Якщо початківець садівник ще не визначився, яке насіння конопель купити для першого грова, то даний стрейн - ідеальний вибір. Невибагливі сходи за короткий проміжок часу перетворяться в шикарні компактні кущі з широким листям і безліччю зав'язей та суцвіть. Рослини формують короткі бічні гілки і подовжену центральну колу, яка до кінця цвітіння може зажадати підв'язки або підпори.

Рослини цього штаму не бояться різких перепадів температури, стійко переносять переливи і прощають новачкам більшість помилок, в тому числі з перегодування. У висоту кущі досягають 70-80 сантиметрів, а життєвий цикл (від насіння до харвесту) триває всього лише 7-9 тижнів. Крім податливої вдачі гібрид відрізняється потужним психоактивним впливом. Концентрація тетрагідроканнабінола в смолі рослин досягає 21%. Аромат в пік цвітіння нагадує пряні трави і пахощі.

Фемінізовані насіння конопель з приставкою auto володіють безперечною перевагою. З них сходять тільки жіночі рослини, які автоматично зацвітають незалежно від тривалості світлового дня. Така особливість дозволяє гроверу збирати до декількох врожаїв за один сезон.

Походження конопель Altay

Елітне насіння конопель auto Altay feminised - прекрасний посадковий матеріал, який підходить як досвідченим гроверам, так і початківцям садівникам. Щоб вивести цей сорт, брідери схрестили неповторний гібрид Amnesia Haze з Ultra Haze, Champagne Хейз і The Bomb.

Особливості вирощування конопель Altay

Даний сорт конопель добре адаптований під вирощування у відкритому грунті, а також в домашній оранжереї. Максимальних показників врожайності можна домогтися, вирощуючи стрейн у великих горщиках від 5-7 літрів при потужному освітленні від 250 ват Днат. У маленьких шафках і системних блоках можна використовувати ЕСЛ і ЛЕД лампи від 100 ват.

Рослини цього сорту піддаються тренуванням і можуть вирощуватися технікою SCROG. З одного квадратного метра посівної площі знімають до 600 грам смолистих бутонів. Кущі добре реагують на помірне внесення добрив і люблять регулярний полив (у міру висихання грунту). Обов'язковим атрибутом культивації є вентилятор, який повинен постійно обдувати рослини.

Аромат і ефект конопель Altay

Висушені шишки цього гібрида, після правильної пролічці, виділяють дивовижний аромат прянощів. Ефект характеризується потужною хвилею ейфорії, геть змиває усі ментальні і фізичні затискачі, спонукаючи растамана до творчості і творчого захоплення.

Медичне застосування конопель Altay

У терапевтичних цілях дану культуру не використовують, проте вона здатна підняти настрій і підвищити життєвий тонус.