Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07018
Astrophytum crassispinum x Astrophytum asterias - гібридний зірчастий кактус, штучно виведений селекціонерами в оранжерейних умовах.
Показать все Свернуть

Astrophytum crassispinum x Astrophytum asterias

Вживання:
чай, настоянка
Рід:
Astrophytum/Астрофитум
Основна діюча речовина:
Pellotine
Виробник:
Gribo4ek
Ареал :
Мексика, на півдні США (Техас)
Ефект:
сплеск адреналіну та зміна сприйняття навколишнього світу
333 грн.

Описание Astrophytum crassispinum x Astrophytum asterias

Astrophytum crassispinum x Astrophytum asterias - гібридний зірчастий кактус, штучно виведений селекціонерами в оранжерейних умовах. Для схрещування використовувалися дикорослі форми Астрофітум Крассіспінум (Козеріг) і Астрофітум Астеріас. Результатом гібридизації став кулястий суккулент з яскраво вираженими цятками і короткими світлими колючками

Походження кактуса Astrophytum crassispinum x Astrophytum asterias

Родина обох початкових видів - Мексика. Популяції збереглися на півдні США (Техас). Сукуленти не ростуть в холодному кліматі, на органічних грунтах, в умовах надмірної вологості. Вони добре переносять спеку, ховаючись від прямих сонячних променів в тіні напівчагарників. Кактуси роду Astrophytum зустрічаються в напівпустельних посушливих зонах. Вони не бояться нічного зниження температури.

Зовнішній вигляд кактуса Astrophytum crassispinum x Astrophytum asterias

Гібридна форма поєднує в собі ознаки початкових дикорослих видів. Це типовий представник роду астрофітум - кулястий суккулент з плоскою верхівкою. Ребер зазвичай 8. Вони об'ємні, борозни неглибокі. Грані широкі, трохи закруглені. Ареоли пухнасті, покриті білим фетровим нальотом.

Стебло яскраво-зеленого кольору. Під прямими сонячними променями епідерміс світлішає. Поверхня рівномірно посипана дрібними білими крапками. Верхівка майже вся покрита фетровим нальотом. Колючки тонкі, короткі, рідко перевищують в довжину 1,5-2 см. Світлі з гострими загнутими вгору кінцями. Квітки об'ємні. Зів червоний, пелюстки витягнуті, світло-жовті з рожевою окантовкою. Плоди круглої форми.

Вирощування кактуса Astrophytum crassispinum x Astrophytum asterias

У домашніх умовах можна виростити Astrophytum crassispinum x Astrophytum asterias з насіння, попередньо замоченого у воді кімнатної температури (24 години) і обробленого знезаражувальним розчином перманганату калію. Попередньо готують грунтову суміш. До торфу додають великий річковий пісок. Для попередження загнивання кореневої системи використовують дрібне деревне вугілля.

Температура для вирощування гібридних сукулентів - 22-25 градусів зі зниженням до 12 градусів в період спокою. Полив рідкісний. Пересадка в більш простору ємність потрібна, коли коріння повністю обплітає земляний ком.

Вживання і ефект кактуса Astrophytum crassispinum x Astrophytum asterias

Шкірка і м'якоть стебла Astrophytum crassispinum x Astrophytum asterias містять ряд алкалоїдів з переважанням pellotine. Хімічна сполука провокує сплеск адреналіну і змінює сприйняття навколишнього світу. Ефект розвивається плавно, тримається 5-6 годин. Перші ознаки зміненої свідомості помітні через 30-40 хвилин після прийому.