Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07005
Astrophytum asterias red flowers (Астрофітум зірчастий червоноквітковий) - рідкісний культурний вид Астрофітума. У дикорослому вигляді суккулент не зустрічається. Цінується селекціонерами за нетипове забарвлення пелюсток і раннє цвітіння.
Показать все Свернуть

Astrophytum asterias red flowers

Вживання:
чай, настоянка
Назва українською:
Астрофітум зірчастий червоноквітковий
Рід:
Astrophytum/Астрофитум
Стебло:
не більше 10 см в діаметрі
Виробник:
Gribo4ek
Ареал :
південь США, північні штати Мексики
Ефект:
здатний змінювати свідомість, викликати галюцинації, покращувати настрій
333 грн.

Описание Astrophytum asterias red flowers

Astrophytum asterias red flowers (Астрофітум зірчастий червоноквітковий) - рідкісний культурний вид Астрофітума. У дикорослому вигляді суккулент не зустрічається. Цінується селекціонерами за нетипове забарвлення пелюсток і раннє цвітіння.

Походження кактуса Astrophytum asterias red flowers

Астрофітум - рід «голих» кактусів. Поширення - південь США, північні штати Мексики. Це невисокі кулясті кактуси, що зустрічаються на схилах пагорбів, уздовж струмків, в прибережній смузі. Бажане місце проживання - кам'янисті напівпустелі з засоленими, суглинними грунтами.

Зовнішній вигляд кактуса Astrophytum asterias red flowers

Astrophytum asterias red flowers - суккулент з м'ясистим кулястим тілом. Дикорослі близькі види сплощені. Діаметр культурного виду - до 6-7 см, висота - до 4-5 см. Ребра широкі, слабо виражені. Верхівка плоска, з поглибленням в центрі. На поверхні ребер розташовані ареоли - пазушні бруньки. Колючок, опушення, бічних відгалужень не утворює.

Квітки великі, діаметром до 4 см. Пелюстки подовжені. Відтінок варіює від світло-рожевого до насиченого пурпурного. Центральна частина суцвіття жовта, рідше помаранчева. У кімнатній культурі суккулент цвіте в другій половині літа.

Вирощування кактуса Astrophytum asterias red flowers

Єдиний метод розмноження - насінням. Після збору їх замочують, через добу переносять у вологий грунт. Зверху ємність закривають поліетиленом. Плівку знімають після появи сходів - через 3 тижні. Молодий Astrophytum asterias red flowers не можна поливати зверху, щоб не пошкодити кореневу систему. Грунт змочують через дренажний отвір.

У період вегетації сукуленту потрібне сонячне світло. Оптимальна температура - вище 20 градусів. Полив помірний, тільки після повного висихання грунту. Допустима мінеральна підгодівля. На стадії спокою (починаючи з кінця жовтня до весни) підтримують температуру 8-12 градусів. Кактус не переносить заморозки нижче -4 градусів.

Вживання і ефект кактуса Astrophytum asterias red flowers

Концентрація алкалоїдів в клітинах Astrophytum asterias red flowers низька. Рослина має легкі психоактивні властивості. Відвар суккулента здатний змінювати свідомість, викликати галюцинації, покращувати настрій. Ефект зберігається на 6-7 годин і настає протягом півгодини.