Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07000
Ariocarpus retusus (аріокарпус притуплений) - широко відомий представник роду аріокарпус, що володіє психотропною дією. Склад рослини включає алкалоїди хордеін, анхалін.
Показать все Свернуть

Ariocarpus retusus

Вживання:
чай, настоянка
Назва українською:
Аріокарпус притуплений
Рід:
Ariocarpus/Аріокарпус
Основна діюча речовина:
Hordeum
Стебло:
до 25 см в діаметрі
Виробник:
Gribo4ek
Ареал :
Мексика, в штатах Сальтильо, Коауїла, Тамауліпас, Сакатекасі, Нуево-Леон
Ефект:
підвищує настрій, активізує працездатність, зменшує потребу в сні та їжі
333 грн.

Описание Ariocarpus retusus

Ariocarpus retusus (аріокарпус притуплений) - широко відомий представник роду аріокарпус, що володіє психотропною дією. Склад рослини включає алкалоїди хордеін, анхалін. Невибагливий кактус, легко вирощується в домашніх умовах.

Походження кактуса Ariocarpus retusus

Виростає в Мексиці в штатах Сальтильо, Коауїла, Тамауліпас, Сакатекасе, Нуэво-Леон. Может рости в гористій місцевості на висоті 1300-2000 м над рівнем моря, в більш низьких ділянках (200-800 м).

Зовнішній вигляд кактуса Ariocarpus retusus

Кактус має назву Star Rock завдяки широкій великій розетці, утвореній його горбками. Корінь бульбоподібний, великий. Стебло сіро-зеленого відтінку, кулясте, закруглене у верхній частині. Висота рослини 3-12 см, діаметр - до 25 см.

Горбки Ariocarpus retusus жорсткі, м'ясисті, стислі біля основи, різко звужуються до вершини. Сосочки довжиною 1,5-4 см, шириною 1-3,5 см, мають неглибокі хвилі, зморшки. Ареоли дрібні округлі з волосками на вершині, зустрічаються у молодих екземплярів. Квіти великі одноденні, біло-рожевого забарвлення. Плоди 1-2,5 см завдовжки, мають білий або зелений колір.

Правила вирощування кактуса Ariocarpus retusus

Аріокарпус невимогливий до умов утримання. Насіння висаджують в грунтову суміш на основі річкового піску, камінчиків, дрібної гальки, деревного вугілля. Перед посадкою бажана холодна стратифікація. Терміни появи сходів - 10-17 діб з моменту посіву.

Рослині потрібне яскраве освітлення 12 годин на добу. Влітку кактус живе при будь-якій температурі, в періоді спокою температурний режим потрібно витримувати в межах 8-15 ° С.

Полив проводиться рідко, при повному висиханні субстрату для попередження гниття коренів. Зростання аріокарпуса притупленого стимулюють мінеральними азотними добривами. Від посадки насіння до отримання дорослої квітучої рослини проходить 6-10 років.

Вживання і ефект кактуса Ariocarpus retusus

Алкалоїди надають психостимулюючу дію на головний мозок, підвищують настрій, активізують працездатність, зменшують потребу в сні та їжі. За науковими даними, концентрація психотропних речовин в Ariocarpus retusus недостатня для розвитку тривалого психоактивного ефекту.