Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS05455
Характерною рисою зовнішності у рослин сорту, є дуже широка форма куща. При зростанні в аутдорі майже до двох метрів, ширина може становити не менше півтора метри. Рясна гіллястість і густота листя - особливий ознака гібрида Amsterdam Flame regular.
Показать все Свернуть

Amsterdam Flame regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Kush
Стать:
регулярний
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
OG Kush x Sour Diesel
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
133 грн.

Описание Amsterdam Flame regular Ganja Seeds

Оригінальний крос сортів OG Kush і Sour Diesel подарував світові цікавий фотоперіодний гібрид Amsterdam Flame regular від сідбанка GanjaSeeds. Домінування індіки зумовило високий урожай і стійкість до можливих помилок гроверів. Тому даний сорт рекомендується кожному конопляру, наскільки б він не був готовий до знайомства з одним з найбільш незвичайних індічних гібридів.

Загальні характеристики конопель Amsterdam Flame

Характерною рисою зовнішності у рослин сорту, є дуже широка форма куща. При зростанні в аутдорі майже до двох метрів, ширина може становити не менше півтора метри. Рясна гіллястість і густота листя - особлива ознака гібрида Amsterdam Flame regular. Цвітуть рослини не менше семи тижнів, а збір врожаю проводиться не пізніше другої половини жовтня. Середня врожайність для аутдору становить близько 500 грам і на 100-150 грамів менше в індорі. Марихуана виходить потужна, з високим вмістом ТГК (від 16 до 20%).

Вирощування конопель Amsterdam Flame

З урахуванням класичної ялинкової форми, сорт Amsterdam Flame regular дає дуже цікаві результати, якщо використовувати техніку SOG. Взагалі, гібрид відмінно росте в закритих установках з грунтом або гідропоніці. Рослини потребують великої кількості вільного простору, що може викликати труднощі в індорі. В процесі вирощування ви будете день за днем спостерігати, як з простого насіння формується потужна зелена рослина з центральної масивної колою, яка швидко покриється справжніми кристалами.

Медичне застосування конопель Amsterdam Flame

Сорт Amsterdam Flame regular володіє всіма звичними для індіки властивостями, які можуть принести користь в медицині. Вживання цієї марихуани допоможе людям, що страждають від хронічного недосипання. А ще, гібрид рекомендують застосовувати у випадках виникнення безпідставних тривожних станів і стресів. Потужний анестетик природного походження для будь-якої хронічної болі.

Запах, аромат і ефект конопель Amsterdam Flame

Що стосується запаху сорту, то він типовий індічний, без особливих відхилень. А ось в ароматі ви відчуєте всю гаму різних фруктово-ягідних ноток, від манго і персика, до суничної солодощі. У будь-якому випадку, кожен гурман знайде в смаку щось своє і надовго його запам'ятає.

Всупереч традиційним індічним очікуванням важкого забійного ефекту, кілька затяжок Amsterdam Flame regular подарують вам прекрасну легкість ейфорії і відчутним стоун-ефектом, а без тяжкості. Для абсолютного розслаблення тіла - це ідеальний штам.