Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS693
Гровінг регулярного насіння AK 47 regular порівняно простий і початківцям-коноплярам він цілком підійде. Рослини легко піддаються тренуванням і технікам «SCROG» і «SOG». Період цвітіння у штаму може бути дуже коротким.
Показать все Свернуть

AK 47 regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Thai
Стать:
регулярний
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
South American x Mexico x Thai x Afghani
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Дизельний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
"Ефект ударної хвилі", тривалий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
133 грн.

Описание AK 47 regular Ganja Seeds

Складно знайти більш відомий і поширений сорт марихуани на планеті, ніж цей. Гровери з усього світу не тільки знають про його існування, але і активно культивують, радуючи себе і друзів приголомшливими результатами. Гібрид був створений завдяки тривалій роботі селекціонерів сідбанка Ganja Seeds, які схрестили сорти марихуани з Таїланду, Колумбії і Мексики. У підсумку, на світ з'явилося якісне насіння конопель легендарного сімейства.

Загальні характеристики конопель AK 47

Яскраво виражений сатівний генетичний код проявив себе не тільки в зовнішності, але і в безпосередньому вмісті фотоперіодного стрейна. При середній частці каннабідіола, частка тетрагідроканнабінола досягає 20%, що, безумовно, є мрією багатьох гроверів.

Вирощування конопель AK 47

Гровінг регулярного насіння AK 47 regular порівняно простий і початківцям-коноплярам він цілком підійде. Рослини легко піддаються тренуванням і технікам «SCROG» і «SOG». Візуально, зрілий кущ дуже схожий на мініатюрне дерево, має велику центральну колу і безліч бічних гілок.

Зверніть увагу! Період цвітіння у штаму може бути дуже коротким. Тому якщо ви схильні до нетерплячості, обов'язково зробіть вибір саме на користь даного гібрида. Максимальний термін цвітіння - близько дев'яти тижнів, а урожай слід збирати не пізніше тимчасового екватора осені (друга декада жовтня). У висоту кущ може досягати 130 сантиметрів, але традиційно, цей показник коливається в районі метрової позначки. Один квадратний метр дає не менше 400 грам сухої речовини, а при вдалому гровінгу, урожай може бути в півтора рази більше!

Важливо! В індорі потрібна установка вентиляційної системи з вугільним фільтром, так як на момент цвітіння аромат рослини буде достатньо інтенсивним.

Медичне застосування конопель AK 47

Стрейн вважається медичним, відповідно спектр його застосування досить широкий. В першу чергу, він відмінно стимулює апетит і здатний надати посильну вплив на пацієнтів, схильних до депресивних станів або панічних атак. В цілому, вживання рекомендується для поліпшення загального психофізичного стану і позбавлення від болю різного походження.

Аромат і ефект конопель AK 47

Проводячи аналогію з вейпом, від першої ж затяжки вас чекає потужний ТХ (удар по горлу), як і прояв психоделічного ефекту сорту. Щільний дим відрізняється яскравою палітрою смаків від дизеля до плодово-ягідних сумішей з приємним хвойним післясмаком.