Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1574
Навіть якщо ви відвертий новачок в гровінгу, будьте готові до того, що з одного квадратного метра сорт Afghan принесе вам близько 350-400 грам добірної марихуани з високим вмістом тетрагідроканнабінолу. За стандартом, його частка становить до 20%.
Показать все Свернуть

Afghan feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Afghani
Тип:
Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Хвойний
Медичний сорт:
так
Особливості:
дозволяє навіть при невеликій висоті близько 60-80 сантиметрів сформувати щільні кущі з достатньою кількістю бічних гілок
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
ейфорія, політ якої триватиме кілька годин
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Afghan feminised Ganja Seeds

Оригінальний фотоперіодний фемінізований сорт, створений на базі класичних індічних фенотипів марихуани, з селекцією рослин з Пакистану і Афганістану. Таке поєднання в генетиці дозволило брідерам сідбанка Ganja Seeds запропонувати гроверам дуже стійкий і надійний стрейн, що демонструє хорошу вегетацію і чудовий урожай.

Загальні характеристики конопель Afghan

Навіть якщо ви відвертий новачок в гровінгу, будьте готові до того, що з одного квадратного метра сорт Afghan принесе вам близько 350-400 грам добірної марихуани з високим вмістом тетрагідроканнабінолу. За стандартом, його частка становить до 20%. Зміст КБД трохи нижче. Незважаючи на використання в генетиці сортів indica, в даному гібриді домінуючою є sativa.

Вирощування конопель Afghan

Спочатку сорт був орієнтований брідерами для гровінга в аутдорі, але як показала практика, в закритому грунті і взагалі в індорі Afghan демонструє не менш успішні результати. Чудова динаміка в період вегетації, дозволяє навіть при невеликому зрості близько 60-80 сантиметрів сформувати щільні кущі з достатньою кількістю бічних відгалужень. Цвітіння конопель сорту Afghan триває протягом восьми-дев'яти тижнів, починаючи з останньої декади вересня до початку другої половини жовтня здійснюється безпосередній збір врожаю. Починаючи з перших днів сьомого тижня вирощування, основне стебло покривається іскристими білими бутонами невеликих розмірів, але з велику кількість смол на поверхні. Не забувайте про правильне дозування освітлення, що для будь-якого фотоперіодного гібрида вкрай важливо.

Медичне застосування конопель Afghan

Сатівний характер сорту проявляється у всьому своєму різноманітті і ефективно застосовується в медичних цілях для подолання депресивних станів, поліпшення мозкової активності і в цілому поліпшенні психоемоційного стану. Крім того, марихуана сорти Afghan нівелює періодичні напади тривоги і страху, а також сприяє творчим пошукам і мисленню.

Аромат і ефект конопель Afghan

Ще в процесі гровінга ви будете чути інтенсивний хвойний запах від рослини навіть в період вегетації. До моменту дозрівання, у шишок сформуються дражливі солодкуваті нотки. Багато гроверів говорять про аромат хвойної кори з карамеллю і це твердження недалеке від істини.

Перші ж затяжки занурять вас в стан повітряної ейфорії, політ якої триватиме кілька годин, в залежності від спожитого кількості. Такий стан відмінно підійде не тільки для творчих пошуків, а й приємного спілкування або просто цікавого вечора.