Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS02240
Tapalpa легко піддаються культивації і не викличуть труднощів у початківця мікології. Тіла утворюють на грунті «зріджений ліс» грибів, які організовані в окремі родини.
Показать все Свернуть

Thapalpa

Виробник:
Gribo4ek
Стрейн:
Psilocybe Cubensis Thapalpa
Вирощування:
дуже агресивний і швидко колонізує субстрат
Ефект:
легка ейфорія, яскрава візуалізація
Активність:
висока
Відбиток:
стерильний, виразний, представлений на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одному папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Кількість:
303 грн.
212 грн.

Описание Thapalpa

Спорові відбитки псилоцибінових грибів cubensis Tapalpa представляють чудовий стрейн, що характеризується середніми розмірами плодових тіл і виявляють високу стійкість до заражень. Міцелій дуже агресивний і швидко колонізує субстрат. Грибні тіла ростуть сім'ями по 2-4 штуки і не завжди повністю покривають субстратний блок.

Tapalpa легко піддаються культивації і не викличуть труднощів у початківця мікології. Штам рекомендований для першого грова.

Кожен стрейн по-своєму унікальний і Тапальпа не виняток. Він дивує психоактивно, тому початківцям потрібно бути обережніше з дозуванням.

Опис зовнішнього вигляду Tapalpa

Тіла утворюють на грунті «зріджений ліс» грибів, які організовані в окремі родини. Капелюшок виростає до розмірів 3-7 сантиметрів в діаметрі і має насичено кремовий колір з жовтизною по краях. «Спідничка» відділяється легко і не потребує втручання мікології. Ніжка тверда і м'ясиста, має колір від яскраво-жовтого до світло-коричневого. У підставі стовбура можлива невелика «пухнастість» до кінця життєвого циклу.

На відміну від інших штамів кубенсісів штам не утворює однакового розміру плодові тіла. З найбільших представників можна виготовити спорові відбитки галюциногенних грибів і поповнити свою мікологічну колекцію.

Походження стрейна Tapalpa

Psilocybe cubensis Tapalpa був знайдений на півдні від Гвадалахари в Мексиці біля невеликого містечка Тапальпа, розташованого в районі Халіско. Цей дивовижний різновид ріс на висоті 2000 метрів над рівнем моря. Гірський клімат батьківщини дозволив виробити культуру з стійким імунітетом і «агресивністю» в освоєнні субстрату.

Основа для міцелію Tapalpa

Різновид псилоцибінових показує дивовижну швидкість захоплення практично будь-якої поживної основи. Вони добре розвиваються на пшениці, вівсі, соломі, ячмені, а також рисових коржиках, гної і перлової крупі. Деякі гровери успішно заражали споровою суспензією канарки і гречку.

Щоб Psilocybe cubensis могли безперешкодно охоплювати поживну суміш, його потрібно «очистити» від патогенної «живності» - різних спор грибків і плісняви, а також бактерій. Для цього зерно спочатку варять у воді з антибіотиком або перекисью водню, а після пастеризують.

Довідка! Багато етноботаніків, що використовують для пастеризації мікрохвильові печі, кажуть про непотрібно додавати антибіотики.

Вихід готового продукту Tapalpa

Tapalpa средньоврожайний стрейн, який за сприятливих умов може обдарувати турботливого "Шрумера" 200-250 грамами сирих тіл з літра міцелію. Гровер може підвищити врожайність стрейна, використовуючи сучасну техніку вирощування кубензісів з допомогою «монотуб». Субстратний блок за загальним правилом видає врожайність 20-25% від власної ваги. Відповідно, якщо в монотубі буде близько 6 кілограм субстрату, то можна розраховувати на 1000-1200 грам з першої хвилі. Друга і наступні хвилі будуть менш врожайними, але все-таки заслуговують на увагу початківця мікології.

Температура колонізації і плодоношення Tapalpa

Агресивний міцелій через 7-12 днів після інокуляції банки з зерном повністю охопить його при температурі + 26-30 градусів за Цельсієм. Підтримуючи максимально рекомендовану t °, через тиждень можна буде висівати грибницю в кейси або «монотуб».

Хитрість! Щоб контейнер з субстратом швидко заріс, його ставлять на спеціальний термо-килимок.

Занадто низька t ° сповільнить розвиток грибниці, а може і зупинити її. Плодоношення кейса відбувається при температурі +22-25 C°.

Ефект Tapalpa

Вживання відвару дозволить мандрівникові перейнятися Вселенськими вібраціями, а також «побачити» музику, що оточує нас. Хвилюючий танець шаманських візерунків і квітів паралельних Галактик допоможе зрозуміти природу багатьох речей на Землі, а також очистити розум «подорожуючого» від "вавилонських" уроків і догм минулого. Протягом 4-х годин психонавта буде оточувати аура спокою в абстрактний світ Духа.

Відвар допоможе розкрити таланти і вказати на справжні життєві цілі. У тріпі час згортається, а простір набуває багатогранність, з мінливим виглядом. Якщо інтереси мандрівника лежать не тільки в матеріальній площині, то гриби проведуть його по таємних стежках Вселенської бібліотеки мудрості і знань, допоможуть в досягненні духовних цілей, а також розважать нетілесними польотами і новими знайомствами.

Мінімальна доза для знайомства становить 1,5-2 г. сухого продукту. Якщо мандрівник вже мав досвід, то для хорошого тріпу буде потрібно 3-4. Ну а якщо психонавт вирішить повністю довіритися і відпустити ілюзорну дійсність, то можна вжити порцію 4,5-5 грам.