Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS01409
Orissa з легкістю освоює будь-субстрат, але кращих результатів досягають лише на гною, адже в природньому середовищі він виростає на посліді.
Показать все Свернуть

Orissa

Виробник:
Gribo4ek
Стрейн:
Psilocybe Сubensis Orissa
Вирощування:
відрізняється високим імунітетом і має виняткову для кубенсісів особливість протистояти багатьом бактеріям
Ефект:
легка ейфорія
Активність:
висока
Відбиток:
стерильний, виразний, представлений на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одному папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Кількість:
333 грн.

Описание Orissa

Спорові відбитки псилоцибінових грибів Сubensis Orissa - легенда родом з Індії. У природніх умовах гриб росте на стежках, по яких лежить шлях слонів. Orissa зростає прямо на слонових «коржиках». Стрейн утворює величезного розміру плодові тіла, які мають великий капелюшок і довгу ніжку. Вважається найбільшим з усього виду Кубенсісів.

Штам був дбайливо перевезений з природних місць свого проживання в Європу Джоном Алленом, відомим етномікологом, що спеціалізуються на пошуку рідкісних видів грибів.

Орісса відрізняється високим імунітетом і має виняткову для кубенсісів особливість протистояти багатьом бактеріям. Культура не відрізняється високою швидкістю колонізації, але стійкість до заражень з лишком перекриває цей недолік.

Відмінною особливістю штаму є «проблемна перша хвиля». Грибниця утворює грандіозну кількість грибних тіл і «абортів» - грибів, які припинили розвиток на ранній стадії.

Опис зовнішнього вигляду Orissa

Psilocybe Сubensis Orissa утворює капелюшки від 8 до 18-ти сантиметрів в діаметрі в залежності від умов вирощування. Парасольки мають карамельний відтінок і повністю загортаються вверх до кінця циклу, випускаючи спори. Ніжки великі і м'ясисті, в основному перлового кольору з легким срібним відливом. До кінця зростання покриваються «волохатістю». Початківці гровери лякаються цього явища, приймаючи «пух» на стовбурі за цвіль.

Походження Стрейна Orissa

Родючі ґрунти слонових стежок штату Орісса в Індії дозволили нам познайомитися з чарівним стрейном.

Субстрат для міцелію Orissa

Orissa з легкістю освоює будь-який субстрат, але кращих результатів досягають лише на гною, адже в природньому середовищі він виростає на посліді.

Сьогодні дістати якісний кінський гній складно і для культивації використовують солому, ячмінь, пшеницю, а також перлову і гречану крупу.

Зерно для міцелію обов'язково замочують у воді на 12 год. З додаванням антибіотика або перекису водню, а потім варять 30-45 хвилин. Така процедура дозволяє субстрату насититися водою, а також вбиває всю зайву «живність» і патогенні бактерії.

Вихід готового продукту Orissa

Створивши необхідні умови, міколог зможе зібрати 300 грам сирих плодових тіл з літра міцелію, а якщо захоче вирощувати в комерційних цілях або «про запас», то може ознайомитися з технікою культивації в «монотубі». Вона дозволяє отримати до 1000 г. з 3 літрів міцелію.

Великі врожаї дозволять етноботаніку самостійно виготовити спорові відбитки галюциногенних грибів.

Температура колонізації і плодоношення Orissa

Штам колонізує зерно при температурі + 26-30 градусів за Цельсієм. Міцелій краще розвивається в повній темряві, тому банки ставлять в темне тепле місце. Перепади температури під час обростання субстрату можуть уповільнити процес або зовсім зупинити, тому багато гроверів використовують спеціальні килимки-грілки, які підтримують задану t °.

Довідка! Міцелій повинен повністю охопити зерно протягом 8-17 днів. Якщо в банках з'явилися міцеліарні спалахи, але більше 50% субстрату залишається неохопленими, то слід гарненько потрясти банки.

Плодоносить культура при + 22-25 С.

Ефект Orissa

Кожен «псилоцибіновий» по-своєму унікальний. Орісса містить багато псилоцибіна і рекомендований для вживання досвідченим «психонавтам». Щоб уникнути непередбачених ситуацій початквіцю слід починати з дозування в 1,5-2 г. сухих грибів.

Вживання 3-4 грамової порції викликає плавне занурення в абстрактні образи і кольорові візерунки, що витають в кожному міліметрі простору. Через півгодини відзначається підвищене колірне і звукове сприйняття, а також легкий нудотний ефект, який проходить через 10-20 хвилин.

Той, що вживає в перший раз Орісса з подивом виявить, що кордон «Я» і «Все» настільки ілюзорний, що тримається лише на переконаннях і прийнятих догматах. Гриби плавно знімуть пелену і затягнуть у вир «Все під Всім». На «тріпових Шляхах» мандрівникові зустрінеться голос, образи і уроки минулого. Чи не піддавшись спокусі заглянути в бездонну бочку бажань, психонавт доторкнеться до одвічних істин Природи, Космосу, Себе.

Неймовірне відчуття знаходження усередині замкнутого купола Всесвіту дозволить виявити циклічність і рух невидимих оку енергій, а також «побачити звуки» і навіть спробувати їх на смак.

Якщо подорож намічається в «гордій» самоті, то вживати відвар краще на природі у вечірній час за 1,5-2 години до заходу сонця.