Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06087
Фемінізовані насіння конопель Ungurtas - відмінний посадковий матеріал для умов відкритого грунту і домашньої оранжереї. З "горіхів" гарантовано зійдуть тільки жіночі сходи, що дозволить гроверу заздалегідь розпланувати наявну площу культивації та спрогнозувати врожайність.
Показать все Свернуть

Ungurtas feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Indica x Sativa
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує приємну хвилю розслабленості й умиротворення
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Ungurtas feminised Bang Seeds

Фотоперіодний гібрид Ungurtas feminised - чудовий сорт канабісу від досвідчених генетиків сідбанка BangSeesds. Сходи культури вразять садівника стрімким розвитком і за 4-5 тижнів вегетативної стадії перетворяться в пухнасті і міцні кущі з величезної центральної колою і розмашистими бічними гілками. Широкі листя відразу видають домінуючу індіку в генотипі стрейна. Шишки формуються тугими і важкими. Концентрація тетрагідроканнабінола в смолі рослин досягає 21%.

Відцвітає гібрид за 7-9 тижнів. У пік цвітіння кущі виділяють чудовий аромат прянощів. У висоту рослини досягають 130 сантиметрів.

Походження конопель Ungurtas

Фемінізовані насіння конопель Ungurtas - відмінний посадковий матеріал для умов відкритого грунту і домашньої оранжереї. З "горіхів" гарантовано зійдуть тільки жіночі сходи, що дозволить гроверу заздалегідь розпланувати наявну площу культивації та спрогнозувати врожайність. Щоб вивести цей гібрид, брідери BangSeeds схрестили добірних представників індіка і сатіва.

Особливості вирощування конопель Ungurtas

Щоб отримати великий врожай смолистих шишок, гроверу потрібно певний практичний досвід по вирощуванню канабісу. Представлений стрейн володіє примхливим характером, не любить переливи, і критично негативно переносить перегодування. Незважаючи на нестерпний характер, рослини цього сорту дуже добре тренуються і піддаються SCROG, SOG і LST.

Масивна коренева система зажадає місткий горщик від 7 літрів. В якості поживного субстрату рекомендується використовувати суміш кокосового волокна, перліту і збагаченого грунту. Оптимальне освітлення - від 250 ват Днат. Удобрюють штам з обережністю, неухильно дотримуючись інструкції.

Аромат і ефект конопель Ungurtas

Сухі суцвіття цього сорту канабісу виділяють дивовижний аромат прянощів. Досвідчені цінителі і гурмани також можуть розпізнати в ароматичному букеті шишок відтінки фруктів і пахощів. Насичений маслами дим подарує приємну хвилю розслабленості й умиротворення.

Медичне застосування конопель Ungurtas

Ця культура не відноситься до медичної лінійки, але може застосовуватися в якості м'язового релаксанта.

У нашому магазині можна купити насіння конопель Ungurtas feminised післяплатою.