Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2192
The Doctor feminised спеціально розроблений для цінителів закритого грунту, але при оптимальних умовах вирощування продемонструє прекрасний результат і в умовах аутдору.
Показать все Свернуть

The Doctor feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Great White Shark x South Indian x Super Skunk
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
відчувається потужна хвиля наркотичного "Стоуну", що веде до глибокої розслабленості і безмежного польоту свідомості
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание The Doctor feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель The Doctor - індічний гібрид від селекціонерів Ganja Seeds. У генному «коктейлі» стрейна змішана легендарна генетика класичних сортів канабісу, які не раз завойовували призові місця на міжнародних конкурсах і фестивалях, присвячених канабіс-культурі. Сходи відрізняються стабільним імунітетом, стійкістю до цвілі і невибагливістю до умов вирощування. Рослини формують шикарну центральну колу і безліч бічних гілок, поступово перетворюючись в пухнастого монстра з безліччю тугих і важких суцвіть, які щедро продукують ароматну смолу.

Висота кущів не перевищує 90 сантиметрів в індорі. Цвітіння триває 7-9 тижнів. Сильний землистий аромат з відтінком лимона доведеться приховувати. З цим добре впорається вентиляція з вугільним фільтром.

Походження конопель The Doctor

Щоб отримати фемінізоване насіння конопель The Doctor брідери Ganja Seeds задіяли генетику South Indian, Super Skunk і Great White Shark. Гібрид успадкував кращі характеристики батьків і готовий порадувати кожного гровера чудовим урожаєм і п'янким, майже наркотичним ефектом, схожим з трансцендентним переживанням. Рівень ТГК 20%.

Особливості вирощування конопель The Doctor

The Doctor feminised спеціально розроблений для цінителів закритого грунту, але при оптимальних умовах вирощування продемонструє прекрасний результат і в умовах аутдору.

Рослинам необхідні об'ємні горщики від 10 літрів, вони повністю розкриють весь потенціал при освітленні лампою 400-600 Ватт Днат. В якості поживної основи рекомендується використовувати суміш з крупного перліту, збагаченої землі і кокосового волокна.

На вулиці розсаду висаджують в середині травня, коли нічна температура встановиться в межах +10 градусів за Цельсієм.

З одного квадратного метра при техніці SCROG знімають до 800 грам сухих ароматних суцвіть або до 500 грам з одного куща в аутдорі. Штам піддається LST і клонуванню. Підтримуючи материнську рослину на стадії вегетативного росту протягом тривалого часу, гровер буде постійно мати доступ до черенків і питання: "Де купити насіння конопель для наступного грову?" - автоматично відпаде.

Смак і ефект конопель The Doctor

Сухі проліковані шишки The Doctor feminised порадують нюх растамана свіжим фруктовим бризом, а насичений маслами дим залишить благородний сканковий післясмак. Після першої затяжки відчувається потужна хвиля наркотичного "Стоуну", що веде до глибокої розслабленості і безмежного польоту свідомості під гармонійну музику Всесвіту.

Медичні характеристики конопель The Doctor

Медичний потенціал дозволяє застосовувати стрейн для лікування безсоння, депресії, зняття дратівливості і підвищення життєвого тонусу. Екстракти часто використовують в якості м'язового релаксанта, а також як знеболюючий засіб при мігрені.