Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06084
Елітне насіння конопель медичної марихуани Talgar feminised рекомендується попередньо замочити на 12-24 години в воді, після чого проростити між вологими ватними дисками і висадити в грунт на глибину не більше 0,5-0,7 см.
Показать все Свернуть

Talgar feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Sativa x Indica
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
наповнить тіло бадьорістю, свідомістю і радістю.
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Talgar feminised Bang Seeds

Фемінізовані насіння конопель фотоперіодного сорту Talgar - прекрасний посадковий матеріал від селекціонерів сідбанка BangSeeds. З "горіхів" гарантовано зійдуть тільки жіночі сходи, які відрізняються невибагливістю до умов культивації, а також піддатливість до всіх відомих технік грова, спрямованим на збільшення врожайності. Рослини цього сорту формують міцні бічні гілки і довгу центральну колу, яку доведеться підв'язати в кінці життєвого циклу, щоб не допустити надлому під вагою шишечної маси.

Дана культура підходить для початківців садівників. Рослини стійко переносять переливи, а також не стресують при різких перепадах температури. Цвітіння стрейна триває 10-12 тижнів в супроводі яскравого квіткового аромату. У висоту кущі можуть дотягуватися до 130 сантиметрів, а концентрація ТГК в смолі досягає 20%.

Походження конопель Talgar

В "крові" Talgar feminised міститься воістину завидний «коктейль» генів з різних куточків планети. Для виведення цього гібрида, брідери задіяли генетику кращих представників індіка і сатіва. Результатом хреста став по-справжньому медичний сорт конопель з рівнем КБД 4,5%, а також цілющим потенціалом, який дозволяє застосовувати екстракти та сухі суцвіття для лікування артриту, а також як знеболюючий засіб при мігрені.

Особливості вирощування конопель Talgar

Елітне насіння конопель медичної марихуани Talgar feminised рекомендується попередньо замочити на 12-24 години в воді, після чого проростити між вологими ватними дисками і висадити в грунт на глибину не більше 0,5-0,7 см. Культивація стрейна не викличе особливих труднощів і не зажадає від гровера зайвої уваги і турботи. Необхідно забезпечити рослинам якісне освітлення від 250 ват Днат, місткі горщики від 7 літрів, а також потурбуватися про регулярний полив в міру висихання грунту і постійному охолодженні вентилятором. Гровери, які бажають підвищити врожайність своєї плантації, рекомендується помірно вносити органічні добрива після переходу на стадію цвітіння.

Технікою SOG або SCROG можна домогтися врожаю до 600 грам з квадратного метра посівної площі.

Аромат і ефект конопель Talgar

Після проліковці суцвіть в холодильнику вони починають виділяти чудовий аромат квітів, обрамлений тонкими пахощами справжнього ладану та сандалу. Насичений маслами дим подарує креативні рішення життєвих завдань, а також наповнить тіло бадьорістю, свідомістю і радістю. Через час позитивні вібрації стануть зменшувати свою частоту, а їм на зміну прийде непохитне умиротворення і релаксація. Штам підходить для вечірнього і денного вживання.

Медичне застосування конопель Talgar

Крім перерахованих цілющих властивостей, цей гібрид здатний швидко усувати нудоту, а також слугуватиме запорукою якісного відпочинку при напруженій роботі, що вимагає постійної концентрації уваги.