Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1655
Елітне фемінізоване насіння конопель Passion №1 - дивовижний посадковий матеріал, придатний для висадки в умовах домашнього гроурума, дачної теплиці і відкритого грунту.
Показать все Свернуть

Passion №1 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Amstel Gold x USA-indica
Тип:
Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Особливості:
має довгі і щільні бруньки, що виділяють велику кількість смоли.
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
довгограючий, чарівна і обволікаюча дія, що приводить думки в порядок і наповнює тіло приємним розслабленням
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Passion №1 feminised Ganja Seeds

Насіння конопель Passion # 1 feminised - одна з кращих пропозицій від селекціонерів Ganja Seeds. Гібрид захоплює не тільки своїми прекрасними характеристиками і невибагливістю в вирощуванні, але також довгою історією, що йде корінням в далекі 70-ті роки минулого століття. Passion # 1 feminised, мабуть, один з перших індічних гібридів виведених селекціонерами. У 80-х роках стрейн встиг завоювати серця Голландських гроверів і подавався в кращих кофешопах Амстердама.

Висота рослин досягає 90 сантиметрів в індорі і до 170 в умовах відкритого грунту. Свіжий цитрусовий аромат буде поширюватися по приміщенню протягом усього життєвого циклу плантації. Цвітіння, як і належить індікі, триває 6-8 тижнів.

Походження конопель Passion # 1

Фемінізоване насіння конопель Passion # 1 було отримане шляхом схрещування добірних фенотипів індіка родом з США і чудового сорту канабісу Amstel Gold. Одержаний гібрид набув здатності формувати важкі і тугі шишки, а також успадкував невибагливість, податливість і високий потенціал врожайності своїх батьків. Рівень ТГК досягає 19%.

Особливості вирощування конопель Passion # 1

Елітне фемінізоване насіння конопель Passion №1 - дивовижний посадковий матеріал, придатний для висадки в умовах домашнього гроурума, дачної теплиці і відкритого грунту. Висоту рослин можна контролювати підрізкою центральної коли або загинанням.

Рослини спокійно переносять переливи і перегодовування, а також пробачають багато недоліків початківцям-садівникам. До плантації можна застосовувати SCROG, LST і черенкування.

Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат. Горщики використовують об'ємом від 10 літрів. У 3-5 літрових відрах рослини не зможуть повністю розкрити свій потенціал врожайності, проте і в таких умовах обмеженого простору зможуть порадувати садівника гідним харвестом.

З одного квадратного метра знімають до 650 грам сухих бутонів або до 0,5 кг в аутдорі. Підвищити врожайність допоможе техніка SOG (клонування), а також помірне внесення добрив на стадії цвітіння.

Смак і ефект конопель Passion # 1

Дивовижний аромат стиглих цитрусових і польових квітів випромінюють проліковані і сухі суцвіття фемінізованого сорту Passion №1. Дим насичений і густий. Дарує чарівну і обволікаючу дію, що приводить думки в порядок і наповнює тіло приємним розслабленням, почуттям невагомості і приємною солодкою знемогою.

Медичні характеристики конопель Passion # 1

Лікувальний потенціал дозволяє використовувати стрейн для усунення наслідків стресу, відновлення сну, а також в якості заспокійливого і знеболюючого засобу при гострій мігрені.