Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03964
Рослини нормально розвиваються в будь-яких умовах, без чітких пріоритетів. Культивування вимагає базових навичок в гровінгі. Без повної відсутності досвіду вам під силу пройти всі етапи дорослішання вихованців, але краще періодично консультуватися зі знавцями.
Показать все Свернуть

Passion Fruit feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Bud
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Sweet Pink Grapefruit x Orange Bud
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Грейпфрутовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
так
Ефект:
злегка знерухомлює, але з легкістю в голові і стимулюванням ваших творчих амбіцій
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
1 165 грн.

Описание Passion Fruit feminised Dutch Passion Seeds

У цього гібрида бельгійське коріння, але не в плані генетики, а в брідері, який подарував сідбанку Dutch Passion насіння конопель, з яких виросли дуже незвичайні рослини з чудовим фруктовим ароматом. Саме він зацікавив селекціонерів банку насіння, які вирішили впритул зайнятися виведенням нового штаму. Схрещування невідомого сорту генетичної лінії Sweet Pink Grapefruit з оригінальним Orange Bud, дозволило створити той самий гібрид Пешн Фрут, який переміг на перуанському «Copa Del Sol» в 2018-му році, серед всіх аутдорних стрейнів.

Загальні характеристики конопель Passion Fruit

Крім шикарного смаку, у марихуани високий вміст тетрагідроканнабінолу, не менше 20%. Але якщо говорити про характеристики безпосередньо рослин, то баланс індіки і сатіви дозволив збирати значні врожаї навіть при середніх показниках висоти кущів. Для дозрівання канабісу цього сорту потрібно від п'ятдесяти до шістдесяти днів, в залежності від того, здійснюється вирощування конопель в домашніх умовах або на свіжому повітрі. В останньому випадку, харвест доводиться на останній тиждень вересня.

Вирощування конопель Passion Fruit

Рослини нормально розвиваються в будь-яких умовах, без чітких пріоритетів. Культивування вимагає базових навичок в гровінгі. Без повної відсутності досвіду вам під силу пройти всі етапи дорослішання вихованців, але краще періодично консультуватися зі знавцями.

Медичне застосування конопель Passion Fruit

Як показує практика, у марихуани Passion Fruit відмінні перспективи в медицині. Анестетик, засіб для подолання депресії і меланхолії, джерело здорового апетиту і міцного сну - все це даний канабіс.

Запах, аромат і ефект конопель Passion Fruit

Запах і смак ганджі практично однаковий. На тлі звичного смаку трави, яскраво виділяється грейпфрутовий солодкий тон. Ефект злегка знерухомлює, але з легкістю в голові і стимулюванням ваших творчих амбіцій.