Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS04053
Культивація Mass feminised не викличе труднощів навіть у початківців садівників. Рослини стійкі до переливам, не бояться посушливих періодів і чудово себе почувають в умовах аутдору, домашнього гроурума і садової теплиці.
Показать все Свернуть

Mass feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Critical
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Lowryder x Critical Mass
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує миті ейфорійного зльоту під мелодію невичерпного творчого потенціалу
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Mass feminised Ganja Seeds

Фемінізований сорт конопель Mass - дивовижний сатива-домінуючий гібрид. В генах стрейна міститься 40% індики і 60% сатіви. Сходи культури відрізняються крайньою невибагливістю до умов культивації. Все що потрібно штаму протягом життєвого циклу, так це світло і вода. Забезпечивши навіть мінімальні умови для гібрида, гровер, поза всяким сумнівом, отримає бажаний урожай ароматних шишок.

Рослини представленого сорту відрізняються компактністю. Висота кущів рідко перевищує 110 сантиметрів в індорі і досягає 150-160 в аутдорі. Запах під час розвитку плантації помірний і нагадує суміш тропічних фруктів і дикорослих квітів. Цвітіння триває 10-12 тижнів. Рівень ТГК - 20%.

Походження конопель Mass

Селекціонери Ganja Seeds отримали фемінізоване насіння конопель Mass шляхом схрещування чудового і відомого на весь світ Lowryder з не менш популярним Critical Mass.

Особливості вирощування конопель Mass

Культивація Mass feminised не викличе труднощів навіть у початківців садівників. Рослини стійкі до переливів, не бояться посушливих періодів і чудово себе почувають в умовах аутдору, домашнього гроурума і садової теплиці.

З одного квадратного метра досвідчені коноплярів знімають до 600 грам готового до вживання сухого продукту або до 250 грам з одного куща на вулиці. Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат. Горщики - 5-10 літрів.

Найбільших результатів врожайності можна досягти при вирощуванні стрейну технікою клонування (SOG). Живцювання материнської рослини дозволяє максимально використовувати наявний для вирощування простір і заощадити час.

Смак і ефект конопель Mass

Дивний аромат тропічних фруктів, що поєднує відтінки манго, папаї, груші та винограду затягне в чарівний вир всі рецептори досвідченого гурмана. Чудовий м'який дим залишить солодкий післясмак і подарує миті ейфорійного зльоту під мелодію невичерпного творчого потенціалу і геніальних ідей.

Медичні характеристики конопель Mass

Культуру використовують в терапевтичних цілях для лікування безсоння, а також зняття наслідків стресу і тривожності. Екстракти стрейна призначають для усунення нудоти і стимуляції апетиту.

У нашому магазині можна купити фемінізоване насіння конопель Mass у фірмовій упаковці Ganja seeds післяплатою.