Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS04064
Рослини можна культивувати за допомогою техніки SCROG, LST, а також SOG. Клонування істотно збільшить врожайність і дозволить раціонально використовувати наявну площу.
Показать все Свернуть

LA Confidential feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
DNA Genetics x Cannalope Haze
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ванільний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
впустить в тіло і свідомість ейфорійний снаряд радості, захоплення і шаленого щастя
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание LA Confidential feminised Ganja Seeds

Фотоперіодний сорт конопель LA Confidential feminised - прекрасно збалансований гібрид від селекціонерів сід-банку Ganja Seeds. У генному пантеоні штаму міститься в рівній кількості індика і сатіва. Паростки не вибагливі до типу грунту, а також швидко засвоюють будь-яке запропоноване добриво.

Висота рослин може коливатися від 110 до 140 сантиметрів в залежності від умов культивації і можливостей гроубокса. Аромат під час зростання сильний, але приємний. У ньому поєднуються вершково-кремові інтонації і нотки солодких прянощів. Цвітіння триває до 10 тижнів, а рівень ТГК досягає 20%.

Походження конопель LA Confidential

Фемінізоване насіння конопель LA Confidential було отримане в результаті схрещування DNA Genetics і Cannalope Haze.

Особливості вирощування конопель LA Confidential

Насіння конопель LA Confidential feminised - прекрасний посадковий матеріал незалежно від обраного гровером методу. Воно чудово адаптоване під скромний домашній гроурум, а також під умови відкритого грунту.

Рослини можна культивувати за допомогою техніки SCROG, LST, а також SOG. Клонування істотно збільшить врожайність і дозволить раціонально використовувати наявну площу.

З одного квадратного метра садівники знімають до 700 грам смолистих суцвіть або до 500 грам в умовах аутдору з однієї рослини. Оптимальні горщики - 7-15 літрів, освітлення - 400-1000 Ватт Днат.

Смак і ефект конопель LA Confidential

Прекрасна ароматична палітра сухих і пролікованих суцвіть представленої культури вразить насиченим кремовим відтінком з домішкою ванілі і анісу. Насичений маслами дим швидко впустить в тіло і свідомість ейфорійний снаряд радості, захоплення і шаленого щастя. Геніальні ідеї з лишком заповнять всі порожнечі мозку і викорінять надумані і недоречні омани, які засмічують мислення і не дозволяють мислити креативно.

Медичні характеристики конопель LA Confidential

Терапевтичні властивості штаму Ла Конфіденціал feminised дозволяють використовувати екстракти на основі подрібнених сухих бутонів як панацею від депресії, дратівливості, панічних атак, а також застосовуються пацієнтами як знеболююче і засіб, що усуває нудоту.

У магазині можна купити насіння конопель Ла Конфіденціал feminised післяплатою. Насіннєвий матеріал відправляється у фірмовій упаковці Ganja seeds.