Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06079
Якщо початківець садівник ще не визначився, яке насіння конопель купити для першого грова, то даний сатіво-домінуючий стрейн - ідеальний вибір.
Показать все Свернуть

Khan-Shatyr feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Skunk
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
підбадьорливість, що супроводжується творчими осяяннями і прекрасним настроєм
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Khan-Shatyr feminised Bang Seeds

Khan-Shatyr feminised - чудовий гібрид, який, безсумнівно, порадує садівників невибагливими і стрімко розвиваючимися сходами. Рослини не бояться різких перепадів температури, стійко переносять тривалі періоди посухи і не стресують при переливах. Якщо початківець садівник ще не визначився, яке насіння конопель купити для першого грова, то даний сатіво-домінуючий стрейн - ідеальний вибір. Кущі формують подовжену центральну колу, яка до кінця життєвого циклу набуває форму величезного лисячого хвоста.

Цвітіння культури супроводжується вишуканим ароматом цитрусових, який доведеться приховувати за допомогою вентиляції, оснащеної вугільним фільтром. Фазис цвітіння триває 10-12 тижнів, а висота рослини досягає 120 сантиметрів в умовах гроурума. Концентрація тетрагідроканнабінола досягає 18%.

Походження конопель Khan-Shatyr

Фотоперіодний фемінізований гібрид Khan-Shatyr був виведений генетиками сідбанка BangSeeds на основі знаменитої на весь світ сканкової генетики.

Особливості вирощування конопель Khan-Shatyr

Фемінізовані насіння конопель Khan-Shatyr - відмінний посадковий матеріал, який підходить для висадки у відкритий грунт, а також в домашній гроурум. Рослини стійко переносять прищипування і піддаються всім відомим технікам культивації, спрямованим на збільшення врожайності і раціональне використання наявної посівної площі. Масивна коренева система штаму зажадає містких ємностей для вирощування. Оптимальні обсяги горщиків - від 5-7 літрів.

Якщо гровер хоче отримати по-справжньому великий врожай ароматних суцвіть, то необхідно забезпечити плантацію освітленням від 400 ват Днат. Кущі добре засвоюють будь-які добрива і відгукуються на регулярний полив у міру висихання грунту. З одного квадратного метра можна зняти до 800 грам сухих бутонів, покритих мільйонами блискучих трихом.

Аромат і ефект конопель Khan-Shatyr

Якщо подрібнити висушені і добре проліковані суцвіття цього стрейну, то простір наповниться дивовижними відтінками цитрусових. Насичений маслами білосніжний дим подарує підбадьорливості, що супроводжується творчими осяяннями і прекрасним настроєм. Культура підходить для вечірнього і денного вживання.

Медичне застосування конопель Khan-Shatyr

Даний штам канабісу не відноситься до медичних сортів, але його часто використовують для зняття наслідків стресу і підвищення життєвого тонусу.

У нашому магазині можна замовити насіння конопель Khan-Shatyr feminised післяплатою у фірмовій упаковці сідбанка BangSeeds.