Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2020
З розсади формуються компактні, але дуже сильні рослини, що утворюють міцні бічні гілки, здатні витримати важкий урожай, а також велику центральну колу.
Показать все Свернуть

Green-O-Matic feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Moroccan x Lowryder x White Dwarf
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує властивий для індіки "стоун" і дозволить розслабитися, відпочити в компанії друзів
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Green-O-Matic feminised Ganja Seeds

Фотоперіодне насіння конопель Green-O-Matic feminised - оптимальний посадковий матеріал для початківців садівників, які вирішили без особливих зусиль виростити якісний канабіс. З розсади формуються компактні, але дуже сильні рослини, що утворюють міцні бічні гілки, здатні витримати важкий урожай, а також велику центральну колу. У стрейна домінує Індіка, тому цвітіння триває всього лише 6 тижнів, а рівень ТГК досягає 16%. Висота рослин - 50-70 сантиметрів.

Походження конопель Green-O-Matic

Елітне фемінізоване насіння конопель Green-O-Matic - шедевр брідерского мистецтва від селекціонерів Ganja Seeds. Для виведення сорту була задіяна генетика відразу 3 штамів: Moroccan, Lowryder і White Dwarf.

Особливості вирощування конопель Green-O-Matic

Насіння конопель Green-O-Matic feminised має високий відсоток (99%) схожості і порадує садівників прекрасним врожаєм не тільки в умовах індора, але і у відкритому грунті. Рослини можна культивувати всіма відомими техніками: SOG, SCROG і LST. З одного метра квадратного можна зняти до 400 грам сухих бутонів.

Висадку розсади в аутдор здійснюють при усталеній нічній температурі +10 градусів за Цельсієм в глибокі, заздалегідь підготовлені лунки, об'ємом від 20 літрів. В якості поживного грунту застосовують суміш з кокосового волокна, крупного перліту і збагаченої землі.

Оптимальне освітлення - 400-600 Ватт Днат. Добрива - органіка з моменту переходу на цвітіння. На вегетативній стадії кущам буде цілком достатньо харчування, що міститься в грунті.

Смак і ефект конопель Green-O-Matic

У ароматичній палітрі стрейна переважають фруктові інтонації з домішкою запашних спецій. Білосніжний маслянистий дим подарує властивий для індіки "стоун" і дозволить розслабитися, відпочити в компанії друзів або просто прогулятися по вулиці. Підходить для вечірнього і денного вживання.

Медичні характеристики конопель Green-O-Matic

Представлена культура має виняткове медичний потенціал. Екстракти на основі сухих шишок застосовують як знеболюючий засіб, а також для зняття напруги, нападів паніки і дратівливості. Заспокоює нерви і підвищує настрій.

У магазині можна купити фемінізоване насіння конопель Green-O-Matic в фірмовій упаковці післяплатою.