Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03918
Сорт досить самостійний, щоб навіть в руках недосвідченого гровера показати відмінні результати. Досвідченим гроверам стрейн сподобається своєю схильністю до проведення щеплення і клонування.
Показать все Свернуть

Euforia feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Skunk
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
максимально ейфорійний, з фінальним розслабленням і спокоєм
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
999 грн.

Описание Euforia feminised Dutch Passion Seeds

Уже сама назва говорить про домінування в фенотипі гібрида сатіва. Адже саме її присутність позначається ейфорією в результаті вживання марихуани. Сорт Ейфорія був виведений понад двадцять років тому селекціонерами сідбанка Dutch Passion в рамках програми розвитку генетики Skunk. Штам двічі входив в трійку кращих на «High Life Cup» в Амстердамі, і виставці «High Times», що свідчить про визнання не тільки коноплярів, а й експертів.

Загальні характеристики конопель Euforia

Час цвітіння у рослин Euforia може тривати від восьми до десяти тижнів, в залежності від обраних умов культивування. Для аутдору орієнтирами для фіксації харвесту будуть останні дні жовтня і початок листопада. Кущі можуть розвиватися до півтораметрової висоти, що чимало для сатівного гібрида. В світі високих показників врожайності, частка ТГК до 20% в сухій речовині виглядає просто шикарно.

Вирощування конопель Euforia

Домашнє вирощування конопель можливо в будь-яких умовах, які б ви не зволіли. Сорт досить самостійний, щоб навіть в руках недосвідченого гровера показати відмінні результати. Досвідченим гроверам стрейн сподобається своєю схильністю до проведення щеплення і клонування. Якщо порівняти шишки конопель і листя до піку дозрівання, то їх співвідношення буде приблизно один до одного.

Медичне застосування конопель Euforia

Euforia не відноситься до лікарської марихуани, але доречна як анестетик і антистресовий засіб. У незначних дозах канабіс заспокоює.

Запах, аромат і ефект конопель Euforia

Класичний сканковий аромат і смак марихуани доповнює легка свіжість стиглих фруктів. Ефект максимально ейфорійний, з фінальним розслабленням і спокоєм.