Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03915
Стрейн прекрасно адаптований до перепадів температур, але показує свій максимум при дотриманні режиму в межах + 18 ... + 29 градусів за Цельсієм. З культивуванням Durban Poison під силу впоратися гроверу будь-якого рівня підготовки.
Показать все Свернуть

Durban Poison feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Durban Poison
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний і легкий одночасно. Дарує радість і ейфорію на тривалий час
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
832 грн.

Описание Durban Poison feminised Dutch Passion Seeds

Гібрид, який народився в однойменному південноафриканському портовому місті, зазнав багаторазові переродження протягом декількох десятиліть. І сьогодні можна з повною впевненістю говорити, що це чисто голландське насіння конопель, повністю адаптоване під європейський клімат.

Загальні характеристики конопель Durban Poison

Не більше дев'яти тижнів потрібно рослинам, щоб пройти повністю фазу цвітіння в індорі. Що стосується відкритого грунту, то час харвесту для такого грова починається вже в першій половині вересня. Будьте готові до того, що висота «ялинок» може досягти колосальної триметрової позначки. Незважаючи на індичні габарити кущів, в фенотипі Дурбанської Отрути домінує сатіва. А з урахуванням частки ТГК на рівні 15-25%, виходить загрозливо вбивчий Стрейн.

Вирощування конопель Durban Poison

З урахуванням такої тривалої еволюції штаму, він поступово став справжнім універсальним бійцем, і вирощування конопель в гроубоксі можна вважати цілком прийнятним, як і будь-який інший обраний спосіб. Єдине, що в аутдорі слід заздалегідь підготуватися, тому що верхівки будуть виглядати і розглянути їх можна буде здалеку. Стрейн прекрасно адаптований до перепадів температур, але показує свій максимум при дотриманні режиму в межах + 18 ... + 29 градусів за Цельсієм. З культивуванням Durban Poison під силу впоратися гроверу будь-якого рівня підготовки.

Медичне застосування конопель Durban Poison

Дозволяє стабілізувати апетит і позбутися від нудоти, спазмів у м'язовій масі і головних болів. Депресію і втому зніме, як рукою.

Запах, аромат і ефект конопель Durban Poison

У цього сорту прекрасний аромат прянощів і анісу, з легкими нотками гвоздики і солодкої лакриці. Смак менш стабільний і може змінюватися від цитрусового льодяника до тонкого анісово-пряного присмаку. Ефект приголомшливий, потужний і легкий одночасно. Дарує радість і ейфорію на тривалий час.