Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03611
Культура підходить для вирощування будь-яким зручним для коноплярів способом. Однак гровери стверджують, що без застосування SCRoG або LST розраховувати на високий врожай не слід.
Показать все Свернуть

Damn Sour feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Sour Sage Cross
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
ейфорія, розслабленість
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
600 грн.

Описание Damn Sour feminised Green House Seeds

Фемінізований сорт конопель Damn Sour з генетичним спадком Sage і Sour Diesel славиться своїм балансом, витривалістю, терапевтичним потенціалом і приємним смаком. Продумане співвідношення фенотипів сатіва і індіка (60% Sativa - 40% Indica) з 17,1% вмістом ТГК, 0,96% КБД, дозволили стрейну вийти на високий, рекреаційно-медичний рівень і стати одним з найбільш затребуваних на ринку.

Загальні характеристики конопель Damn Sour

Якісне насіння канабісу Damn Sour feminised виробляють компактні кущі з сильним розгалуженням гілок. З настанням фази цвітіння формуються величезні грушеподібні шишки, які активно виробляють велику кількість смоли.

При культивації стрейну в Indoor з одного м2 посіву можна зібрати близько 700 грамів суцвіть. У Outdoor врожай в регіонах з холодним кліматом (Північна Європа) встигає дозріти на початку жовтня, в середньому кущ тішить 800 грамами шишок.

Вирощування конопель Damn Sour

Висока врожайність штаму безпосередньо залежить від якості грунту, ретельного своєчасного поливу і внесення добрив. Прищипування рослини зменшує його висоту і допомагає надати кущу компактний лапатий вид з величезною кількістю суцвіть.

Культура підходить для вирощування будь-яким зручним для коноплярів способом. Однак гровери стверджують, що без застосування SCRoG або LST розраховувати на високий врожай не слід.

Медичне застосування конопель Damn Sour

Високий вміст в смолі каннабідіола, дозволяє застосовувати марихуану в терапії при больових синдромах, підвищення апетиту, локалізації нападів депресії.

Аромат, смак і ефект конопель Damn Sour

Вплив характеризується потужністю і інтенсивністю з сильним кислим смаком з ароматом ягід. Знайомство з ейфорією незабутньо, тому кількість шанувальників тонізуючого диму цієї культури стає дедалі більше.