Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03307
Сходи відрізняються стрімким зростанням, стабільністю і невибагливістю. Структура куща міцна і не вимагає підв'язки під час цвітіння. Численне листя має властивість набувати синюватого відтінку до кінця життєвого циклу.
Показать все Свернуть

Blue Mango feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Mango Puf х Blue Dream
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний приплив енергії, ейфорія
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Blue Mango feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Blue Mango - унікальний гібрид від українського сідбанка Ganja seeds. Сходи відрізняються стрімким зростанням, стабільністю і невибагливістю. Структура куща міцна і не вимагає підв'язки під час цвітіння. Численне листя має властивість набувати синюватого відтінкуу до кінця життєвого циклу. Гібрид не боїться різких перепадів температур і стійко переносить будь-які примхи погоди. Високий імунітет до епідемії цвілі і гнилі робить стрейн ідеальним для першого грову.

Під час восьмитижневого цвітіння штам виділяє приємний екзотичний аромат манго, папайї та цитрусових. Солодкі інтонації райських фруктів дуже їдкі, тому слід ретельно опрацювати питання конспірації. Навіть один кущик здатний видати ваше хобі цікавим сусідам. Щоб приховати ароматичну композицію, гровери оснащують бокс якісною вентиляцією з вугільним фільтром або маскують запах різними засобами. Своєму чарівному аромату сорт зобов'язаний вуглеводневому з'єднанню мірцену, чия концентрація не тільки позначається на смакоароматичних якостях, а й наділяє готовий продукт нокаутуючим "диванним ефектом".

Родовід Blue Mango

Насіння конопель Blue Mango feminised було отримане в результаті схрещування легендарного Mango Puf з каліфорнійським Blue Dream. Батьківські гени виразно закарбувалися в новій культурі у вигляді кольору листя, запаху і ефекту. Рівень ТГК може досягати рекордних 20%.

Особливості вирощування конопель Blue Mango

Насіння конопель підходить для вирощування у відкритому грунті, а також домашній оранжереї і теплиці. Компактність кущів дає можливість культивувати Blue Mango fem в найскромніших гроубоксах. Рослини рідко перевищують 70-80 сантиметрів у висоту, але здатні нарощувати величезні і тугі бутони, щедро вкриті килимом іскристих трихом.

Сорт піддається тренуванням і SCROG і порадує садівника урожаєм 300-400 грам з одного метра квадратного. Потужна коренева система віддає перевагу розвиватися в горщиках обсягом 8-12 літрів. Висаджуючи паростки в ємності від 20 літрів, можна виростити справжнього монстра. Помірне внесення добрив підвищить кінцевий результат.

Рекомендоване освітлення: 250-600 Ватт. За два тижні до харвесту необхідно знизити вологість в гроурумі і влаштовувати кущикам періоди посухи.

Смак і ефект конопель Blue Mango

Сухі подрібнені суцвіття наповнюють простір чудовими нотками солодощів та морозива. Густий маслянистий дим залишає манговий післясмак з легким відтінком шоколаду. Після першої затяжки відчувається потужний приплив енергії. Креативне мислення і бажання діяти можуть серйозно захопити свідомість на якийсь час. Відчуття підйому плавно змінюється тихою хвилею релаксації і цілковитого задоволення життям і самим собою. У цей момент всі думки випаровуються, даруючи можливість відпочити і розслабитися. Сорт підходить для дружньої вечірки, а також для усамітнення і медитації.

Медичні характеристики конопель Blue Mango

Терапевтичний потенціал дозволяє використовувати екстракти і шишки для зняття напруги і стимуляції апетиту. "Синій манго" добре знімає біль, усуває нудоту і відновлює втрачений сон.

У нашому магазині Ви можете купити елітне насіння конопель і виростити рідкісного барвистого гібрида. Всі товари відправляються у фірмовій упаковці сідбанка, що гарантує збереження горіхів при транспортуванні.