Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03674
Рослина Big Tooth feminised розвивається швидко і енергійно. Ніжні паростки перетворюються в густі кущі, рясно вкриті довгими широкими листям, на пагонах яких формуються міжвузля середнього розміру.
Показать все Свернуть

Big Tooth feminised Strain Hunters Seeds

Виробник:
Strain Hunters Seeds
Генетика присутня:
Afghan, Hawaii
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Afghan x Hawaiian Sativa x Nepalese Hash
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Деревинний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
швидко і легко розслабляє, довго утримуючи даний стан
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
534 грн.

Описание Big Tooth feminised Strain Hunters Seeds

Фемінізовані насіння конопель Big Tooth (Sativa 40%, Indica 60%) успадкували прекрасну генетику популярних в світі сортів Afghan, Hawaiian Sativa і Nepalese Hash, завдяки чому коноплярі отримали швидкозростаючу і витривалу конопляну культуру. У заключній фазі цвітіння шишки цього сорту рясно покриваються білим покривалом кристаликів ТГК, подібних коштовним камінням.

Загальні характеристики конопель Big Tooth

Рослина Big Tooth feminised розвивається швидко і енергійно. Ніжні паростки перетворюються в густі кущі, рясно вкриті довгими широкими листями, на пагонах яких формуються міжвузля середнього розміру. Гібридизувати культурі з високою, гострої колою властиво робити вторинну гілку (надзвичайно гарну), якщо це дозволяє коренева система. Об'ємні суцвіття коричневого забарвлення відрізняє помірна щільність і велика кількість первозданної смоли.

Період цвітіння рослин, вирощуваних в закритому приміщенні, триває 9 тижнів, і 10 тижнів на відкритому повітрі. Врожайність в Indoor досягає 860 г з квадратного метра посіву і до 950 г з одного куща в Outdoor.

Вирощування конопель Big Tooth

Рослина стійка до негативних факторів навколишнього середовища, зокрема, упевнено протистоїть агресивним атакам цвілі. Також здоровому розвитку не зможуть перешкодити мінливі кліматичні умови, штам володіє хорошим потенціалом навіть при низької температурі повітря.

Медичне застосування конопель Big Tooth

Марихуана прекрасно стимулює апетит, знижує або повністю локалізує депресивні прояви.

Аромат, смак і ефект конопель Big Tooth

Диму властивий деревно-трав'яний аромат з відтінком прянощів і квітів, серед яких виділяється запах троянди. При вживанні помірної дози стимулюючого речовини психоактивний ефект настає миттєво і тримає споживача в ейфоричному стані (емоційний підйом, радість, товариськість і ін.) тривалий час.