Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1785
У деяких випадках, при рясній підгодівлі і ретельному догляді, центральна кола здатна наростити величезну шишечну масу і може почати згинатися під власною вагою.
Показать все Свернуть

Auto White Berry feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
BX4 x White Berry
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний творчий підйом в супроводі яскравої хвилі ейфорії
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto White Berry feminised Ganja Seeds

Автоквітуче насіння конопель White Berry - чарівний гібрид нашої скарбниці автоквітів. Кущі мають властивість відцвітати в рекордно короткі терміни і ідеально підходить для техніки SCROG. Сходи формують струнку структуру рослини з великою центральною колою і нечисленними бічними гілками. Середні розміри рослин дозволяють таємно вирощувати їх у високій траві і на садовій ділянці. Листя має насичено зелене забарвлення і легко манікюриться на харвест.

Відмінною особливістю auto White Berry fem є висока продуктивність смоли. До кінця життєвого циклу рослини повністю покриваються щедрим килимом бурштинових трихом, що дозволяє садівникові виготовити висококласний гашиш. Цвітіння супроводжується вишуканим ягідним ароматом, приховати який допоможе хороша вентиляція, оснащена вугільним фільтром.

Родовід конопель White Berry

Насіння конопель auto White Berry feminised було отримане шляхом схрещування таємничого і потужного BX4 з оригінальним клоном White Berry. Надалі до генного коктейлю був примішаний Рудераліс, що дарував гібриду властивість зацвітати незалежно від тривалості світлового дня і наділивши його імунітетом до різних захворювань, в тому числі епідемії цвілі і гнилі. Стрейн має в своїй "крові" 75% Індіки і 25% Сатіви. Рівень ТГК в межах 15-18%.

Особливості вирощування конопель White Berry

Грамотно використовуючи відому техніку пророщування насіння конопель мають високий відсоток схожості до 99%. Сорт оптимізований для культивації у відкритому грунті, домашній оранжереї і теплиці. Висота кущів досягає 70-80 сантиметрів, а врожайність з одного метра квадратного під сіткою (SCROG) становить 380-450 грам або 40-100 грам з однієї рослини в залежності від створених умов.

У деяких випадках, при рясній підгодівлі і ретельному догляді, центральна кола здатна наростити величезну шишечну масу і може почати згинатися під власною вагою. Щоб уникнути надлому, рекомендується завчасно підв'язати її або забезпечити підпорою.

Рекомендоване освітлення: 250-400 Ватт Днат або 100-250 Ватт ЕСЛ для скромних боксів. Горщики: 5,7,10 і 20 літрів в залежності від можливостей гроутента і бажаного врожаю.

Смак і ефект конопель White Berry

Сорт може похвалитися не тільки щільними смоляними шишками, а й чудовими смакоароматичними якостями. Чарівний ягідний букет з легкою інтонацією спецій наповнить приміщення, в якому буде надламана і подрібнена суха пролікована шишка. Дим м'який і дуже густий. Після першої затяжки вплив повністю відповідає Сатіві: потужний творчий підйом в супроводі яскравої хвилі ейфорії, а другий і третій напас відразу ж викличе диванний кам'яніючий ефект Індіки.

Медичні властивості конопель White Berry

Екстракти стрейна використовують для зняття втоми і підвищення життєвого тонусу. Вони сприяють підвищенню апетиту, нормалізації сну і виходу із затяжної депресії. Також штам застосовують при хворобі Альцгеймера, глаукомі і в післястрессових ситуаціях.

У магазині можна купити насіння конопель в фірмових упаковках, що забезпечують збереження при транспортуванні.