Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03501
Одержаний гібрид успадкував кращі ознаки своїх батьків: високий імунітет до цвілі, стійкість до різких перепадів температур, компактність і невибагливість, а також чудовий психоактивний ефект.
Показать все Свернуть

Auto Sweet Mango feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Mango x Big Bang
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
занурює тіло і свідомість в стан приємною розслабленості, стимулює фізичну і творчу активність. Потужний і тривалий
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
267 грн.

Описание Auto Sweet Mango feminised Green House Seeds

Автоквітучі фемінізовані насіння конопель Sweet Mango - справжній діамант нашої колекції автоквітів. Сходи здатні виділяти на стільки чарівний тропічний аромат, що можна годинами стояти біля відкритого гроубокса і насолоджуватися чудовою композицією райських фруктів. За незалежним опитуванням стрейн визнаний більшістю гроверів як "Найсмачніший сорт канабісу".

Візитною карткою штаму є не тільки запах, але і потужна, гілляста структура міцного куща, рідко перевищує один метр у висоту, але здатного наростити значну масу блискучих ароматних і тугих суцвіть. Кущики ідеально кладуться під сітку (SCROG) і не викличуть труднощів у вирощуванні навіть у недосвідченого садівника. Час дозрівання від насіння до харвесту становить 70 днів.

Родовід конопель Sweet Mango

Фемінізовані насіння конопель Sweet Mango були отримані в результаті кропіткого схрещування auto Big Bang і оригінального клону Манго. Одержаний гібрид успадкував кращі ознаки своїх батьків: високий імунітет до цвілі, стійкість до різких перепадів температур, компактність і невибагливість, а також чудовий психоактивний ефект.

Особливості вирощування конопель Sweet Mango

Насіння конопель auto Sweet Mango feminised підходять як для домашнього гроубокса, так і для умов аутдору. Розміри кущів дозволяють любителям "прихованого грова" маскувати плантації в густій траві, не привертаючи уваги випадкових перехожих.

Попереднє замочування горішків і пророщування у вологих ватяних дисках помітно підвищить схожість і допоможе садівникові отримати стійку розсаду.

Рекомендоване освітлення для культивації сорту - 150-400 ват Днат. Рослини мають потужну кореневу систему і добре себе почувають в горщиках, об'ємом від 7 літрів. Врожайність при SCROG складе до 550 грамів з одного квадратного метра або 50-100 грамів з куща.

Смак і ефект конопель Sweet Mango

Сухі подрібнені суцвіття Sweet Mango auto fem виділяють екзотичні нотки дивовижних фруктів з легкою кислинкою. Густий маслянистий дим відправить курця в гавань умиротворення і безтурботного спокою. Переважна індіка має седативний ефект і приковує до дивану.

Медичні властивості конопель Sweet Mango

Лікувальний потенціал сорту укладено в здатності налагоджувати сон, знімати різні типи болю і стимуляції апетиту. Допомагає міцно заснути без затуманення думок і побічних явищ у вигляді параної.