Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1762
Сорт Пурпурний Куш демонструє середній рівень врожайності, в межах 400-600 грамів добірного сухої речовини з квадратного метра використовуваної вами площі. На вигляд невисокий показник цілком відповідає середнім габаритам дорослих рослин.
Показать все Свернуть

Auto Purple Kush feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Kush, Purple
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Purple Haze x Hindu Kush
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Хвойний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний і практично миттєвий, занурює в атмосферу абсолютного релаксу
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Purple Kush feminised Ganja Seeds

Сідбанк Ganja Seeds пропонує вам познайомитися ближче з екстраординарним гібридом Аuto Purple Kush feminised, який встиг прославитися на весь світ своєю вишуканою красою і неповторною зовнішністю. Але гроверам ще важливі і якісні характеристики. Повірте, з цим у сорту також все в повному порядку. Штам виник не випадково. Селекціонери з названого банку насіння виконали великий обсяг роботи, перш, ніж крос Purple Haze і Hindu Kush дав довгоочікуваний результат у вигляді стабільного стрейна, що викликає бажання купити насіння конопель тільки дивлячись на апетитність шишок і незвичайний колір самої рослини.

Загальні характеристики конопель Purple Kush

Сорт Пурпурний Куш демонструє середній рівень врожайності, в межах 400-600 грамів добірного сухої речовини з квадратного метра використовуваної вами площі. На вигляд невисокий показник цілком відповідає середнім габаритам дорослих рослин. Популярність сорту в іншому. Суцвіття швидко вступають в фазу цвітіння і завершують її приблизно до сімдесятого дня. Також звертає на себе увагу високий, як для автоквіта, зміст тетрагідроканнабінолу. У свою чергу, КБД у марихуани гранично низький.

Вирощування конопель Purple Kush

Якщо вам подобається фіолетова конопля, то ви можете самостійно регулювати інтенсивність відтінку. Звичайно, мова про індорне вирощування. Просте зниження температури стимулює рослину набувати більш насиченого пурпурного кольору листя і частково стебла, суцвіть. За рахунок коротких міжвузлів і великої кількості гілок, здалеку кущі виглядають пухнасто-кучерявими.

Поряд з відносно швидким цвітінням, вегетація виглядає вкрай уповільненою. Рослини не люблять динаміки і віддають перевагу спокійному грову. Утримайтеся від додаткових підпиток, навіть якщо вам здається, що зріст припинився. Ще більш акуратними слід бути з поливом. Надлишок вологи для даного сорту являється великим стресом. Не забувайте про якісне освітлення в момент формування суцвіть, а ось метод вирощування вибирайте будь-який. Хоча індор багато хто вважає більш пріоритетним і ефективним.

Медичне застосування конопель Purple Kush

Це не медичний сорт, але його індічне домінування допоможе впоратися з нудотою і розслабить в стресі або перенапруженні. Після вживання Пурпурного Куша відмінно спиться і з'являється гарний апетит.

Аромат і ефект конопель Purple Kush

Аромат марихуани формується ще на стадії цвітіння, так що відчути хвойні нотки можна набагато раніше, ніж безпосереднє вживання. У смаку хвоя менше виражена, а смоли роблять загальну гамму в'язкою і пряною. Удар потужний і практично миттєвий, занурює в атмосферу абсолютного релаксу і відсутності проблем.