Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03859
Домінування Indica у всьому, позначається і на гровінгі. Кущ має чималу кількість відгалужень, а шишки конопель виділяють неймовірний обсяг смоли. Стрейн надійно захищений на генетичному рівні від хвороб і цвілі, що привертає увагу початківців коноплярів.
Показать все Свернуть

Auto Night Queen feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Mazar
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Auto Mazar-i-Sharif x Night Queen
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
повсюдний і охоплює тіло і розум приємною скаменілостью, з подальшим розслабленням​
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
999 грн.

Описание Auto Night Queen feminised Dutch Passion Seeds

Auto Night Queen feminised - новий виток розвитку генетики Kush, двічі брав перші місця на професійних міжнародних виставках. Перший раз це сталося в іспанській Малазі на Кубку Чемпіонів-2015 року, а через рік, в рамках «Highlife Cup» в рідних Нідерландах. Рідних, тому що сам стрейн хоч і має афганські коріння, насіння конопель з Голландії і створені брідерами Dutch Passion. Штам був виведений кросом фотоперіодного Night Queen і автофем Mazar-i-Sharif.

Загальні характеристики конопель Night Queen

Виробник називає цей гібрид одним з рекордсменів серед автофем бренду за рівнем тетрагідроканнабінола. Згідно з численними тестами, він становить не менше 20%. З огляду на досить показову врожайність в районі 500 грамів на метр квадратний (індор) або до 150 грам з куща (аутдор), метрова висота рослин здається чимось нереальним. Але це так і є.

Вирощування конопель Night Queen

Домінування Indica у всьому, позначається і на гровінгі. Кущ має чималу кількість відгалужень, а шишки конопель виділяють неймовірний обсяг смоли. Стрейн надійно захищений на генетичному рівні від хвороб і цвілі, що привертає увагу початківців коноплярів. Для бувалих гроверів Auto Night Queen цікавий своєю терплячістю і чуйністю на будь-які техніки, які ви вирішите реалізувати в конкретно взятому грові.

Медичне застосування конопель Night Queen

Використовують марихуану цього гібрида для ослаблення панічних і тривожних станів, при проблемах зі сном і втрати апетиту.

Запах, аромат і ефект конопель Night Queen

Аромат коноплі характерний, з легкими перцевими відтінками, в смаку присутня обов'язкова солодкість і приємна м'яка щільність клубів диму. Ефект повсюдний і охоплює тіло і розум приємною скаменілостью, з подальшим розслабленням.