Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03753
Компактний розмір дозволяє культивувати рослини на балконі, терасі або садовій ділянці. Вони зіллються зі зростаючими поряд квітами або чагарниками і не викличуть підозру в цікавих сусідів або випадкових перехожих.
Показать все Свернуть

Auto Magnesia Haze feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Afgani х Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
ейфорія, що супроводжується ясністю розуму і свіжістю думки перенесе свідомість в світ творчих ідей і відкриттів
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Magnesia Haze feminised Ganja Seeds

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Magnesia Haze - фаворит нашої лінійки автоквітів. Стрейн відрізняється неймовірним освіжаючим розум впливом і чудовим ароматом. Рослини добре себе почувають в різних типах грунтів і порадують високим урожаєм липких іскристих шишок через 75 днів від насіння.

Кущі невибагливі і здатні вистояти проти епідемії цвілі і гнилі. Бездоганна податливість і безпринципний характер дозволяють навіть початківцям садівникам, які тільки що встали на шлях грову виростити гідний урожай тугих і важких бутонів. Штам не боїться переливів та тривалих періодів посухи.

Компактний розмір дозволяє культивувати рослини на балконі, терасі або садовій ділянці. Вони зіллються зі зростаючими поряд квітами або чагарниками і не викличуть підозр у цікавих сусідів або випадкових перехожих. Під час цвітіння суцвіття виділяють свіжий ментоловий аромат з натяком на лимон і мандарин. Рідко досягаючи висоти в 60-70 сантиметрів, кущики стануть найкращим вибором при вирощуванні в обмежених тентах і системних блоках.

Родовід конопель Magnesia Haze

Насіння конопель auto Magnesia Haze feminised були виведені шляхом схрещування рідкісних фенотипів африканської сатіви з оригінальним клоном Afgani. До генного коктейлю брідери додали Ruderalis, наділивши стрейн автоквітучими властивостями. Рівень ТГК становить 18-20%

Особливості вирощування конопель Magnesia Haze

Сотні гроверів з усього світу випробували насіння конопель auto Magnesia Haze feminised в умовах відкритого грунту і домашньої оранжереї. В обох варіантах штам повністю розкрив свій потенціал і обдарував коноплярів високим урожаєм при мінімальному догляді.

В індорі рекомендується висаджувати насіння конопель, що проклюнулося, в горщики об'ємом від 5 літрів. Гроубокс бажано оснастити обдувом і лампою 250-400 Ватт Днат. При культивації в скромних системних блоках можна застосовувати освітлення лампами ЕСЛ 80-200 Ватт.

Урожайність під сіткою досягає 300-380 грам з метра квадратного або 30-60 грам з куща.

Смак і ефект конопель Magnesia Haze

Чарівний мандариновий аромат з освіжаючим ментоловим смаком викличе захват навіть у досвідченого гурмана. М'який і густий дим подарує чарівне відчуття радості і невичерпного щастя. Ейфорія, що супроводжується ясністю розуму і свіжістю думки перенесе свідомість в світ творчих ідей і відкриттів. Сорт підходить для вечірнього і денного вживання. Він підвищує працездатність і не притупляє увагу.

Медичні властивості конопель Magnesia Haze

Штам має винятковий медичний потенціал. Його часто призначають пацієнтам, що страждають на постійні головні болі, розсіяний склероз і бронхіальну астму. Його можна використовувати для підвищення життєвого тонусу, боротьби з глаукомою і безсонням.

У нас можна купити автоквітуче фемінізоване насіння конопель у фірмовій упаковці сідбанка. Упаковка перешкоджає пошкодженню насіння при транспортуванні і підтверджує оригінальність товару.