Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06040
Елітне насіння конопель auto Karatal feminised - результат кропіткої роботи селекціонерів сідбанка BangSeeds. Гібрид був отриманий шляхом схрещування індіки з Афганістану, бразильської сатіви і Рудераліса, який наділив сорт унікальною невибагливістю і піддатливістю.
Показать все Свернуть

Auto Karatal feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Brazil
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Afghan x Brazil x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний церебральний вплив
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Karatal feminised Bang Seeds

Auto Karatal feminised - чудовий гібрид від генетиків сідбанка BangSeeds. Стрейн відрізняється крайньою невибагливістю до умов культивації і може вирощуватися на різних типах ґрунту, далеких від ідеальних. Якщо початківець садівник ще не вирішив, яке насіння конопель замовити для першого грова, то дана культура - оптимальний варіант. Кущі незворушні перед погодними примхами, не стресують при підрізуванні верхівки, а також не бояться переливів і періодів посухи. Високий імунітет дозволяє рослинам легко протистояти епідемії цвілі і гнилі, а чудовий пряний аромат (під час цвітіння) не залишить байдужим жодного цінителя селекційної марихуани.

Фемінізовані насіння конопель з приставкою «auto» гарантують гроверу схожість тільки жіночих рослин, які зацвітають незалежно від тривалості світлового дня та режиму освітлення в гроурумі.

Цвітіння культури триває 10-12 тижнів. Висота рослини - 100 сантиметрів, а концентрація тетрагідроканнабінола досягає 22%, що споруджує даний штам на п'єдестал одного з найбільш психоактивних автоквітів.

Походження конопель Karatal

Елітне насіння конопель auto Karatal feminised - результат кропіткої роботи селекціонерів сідбанка BangSeeds. Гібрид був отриманий шляхом схрещування індіки з Афганістану, бразильської сатіви і Рудераліса, який наділив сорт унікальною невибагливістю і піддатливістю.

Особливості вирощування конопель Karatal

Насіння конопель цього стрейна рекомендується замочити на 12 годин у воді і проростити між вологими ватними дисками. Така методика дозволяє домогтися стовідсоткової схожості. Рослини можна культивувати будь-якої відомої технікою, спрямованої на збільшення врожайності і раціональне використання наявної посівної площі.

Оптимальні горщики для вирощування - 5-7 літрів. В якості поживного субстрату можна використовувати суміш, в рівних пропорціях складається з кокосового волокна, великого перліту і збагаченої землі. З одного квадратного метра збирають до 500 грам ароматних сухих бутонів. Оптимальне освітлення - від 250 ват Днат. У скромних системних блоках і тумбочках можна використовувати ЕСЛ і ЛЕД лампи від 100 ват.

Аромат і ефект конопель Karatal

Чудовий аромат прянощів закрутить голову навіть досвідченому гурману. М'який, але густий дим подарує потужне церебральний вплив.

Медичне застосування конопель Karatal

Цілющий потенціал дозволяє використовувати сухі суцвіття і екстракти як сильного знеболювального. Добре зарекомендував себе при м'язових болях і при ПМС.