Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03797
Даний канабіс любить хороше освітлення, в якості якого підійде лампа ДНаТ від 250 ват. Вирощують кущ однаково успішно як в умовах аутдору, так і вдома (теплиця, гроубокс).
Показать все Свернуть

Auto Green Crack feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Skunk #1 x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Тропічний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
Практично миттєво розслаблює, відволікає від повсякденності і налаштовує на позитивний лад
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Green Crack feminised Ganja Seeds

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Green Crack користується величезним попитом завдяки чудовим характеристикам. Сорт відрізняється високими показниками продуктивності при прискореному цвітінні, невибагливістю і шикарним ароматичним букетом. З гібридом під силу впоратися початківцю гроверу.

Общие характеристики конопли Green Crack

Короткий період цвітіння становить близько 60 днів. За час зростання і розвитку кущ досягає півтораметрової висоти. Прекрасна генетика наділила штам пристойним рівнем ТГК не менше 18%. При дотриманні основних правил культивації, конопляр зніме з одного квадратного метра до 600 грам якісного продукту.

Родовід конопель Green Crack

Насіння конопель auto Green Crack feminised було отримане шляхом кропіткої селекції, в процесі якої брідери схрестили сорт зі світовим ім'ям Skunk # 1 з Рудералісом. Результат перевершив всі очікування, оскільки новий Сатівно-Індічний штам перейняв виключно позитивні якості своїх батьків.

Особливості вирощування конопель Green Crack

Даний канабіс любить хороше освітлення, в якості якого підійде лампа ДНаТ від 250 ват. Вирощують кущ однаково успішно як в умовах аутдору, так і вдома (теплиця, гроубокс). При внесенні добрив з хімічними складовими, ботаніку рекомендується придбати рН-метр, який допоможе стежити за кислотністю грунту, вона не повинна перевищувати 6-6,5. Варто заздалегідь подбати про встановлення вугільного фільтра, рослина виділяє яскравий і стійкий аромат. Ближче до початку харвеста рослинникам слід забезпечити гілкам додаткову опору, інакше вони можуть надломитися під вагою смолистих суцвіть.

Смак і ефект конопель Green Crack

Смакоароматична палітра представленої коноплі дарує тропічний настрій своїми екзотичними манговими нотами з відтінками цитруса і пікантними прянощами. Вплив активний і тривалий. Марихуана підходить для вживання в денний час, а також для проведення веселого вечора в колі друзів.

Медичні властивості конопель Green Crack

Стафф добре допомагає при перевтомі, втраті апетиту, стресі і депресії.