Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03797
Даний канабіс любить хороше освітлення, в якості якого підійде лампа ДНаТ від 250 ват. Вирощують кущ однаково успішно як в умовах аутдору, так і вдома (теплиця, гроубокс).
Показать все Свернуть

Auto Green Crack feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Skunk #1 x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Тропічний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
Практично миттєво розслаблює, відволікає від повсякденності і налаштовує на позитивний лад
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.
70 грн.

Описание Auto Green Crack feminised Ganja Seeds

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Green Crack користується величезним попитом завдяки чудовим характеристикам. Сорт відрізняється високими показниками продуктивності при прискореному цвітінні, невибагливістю і шикарним ароматичним букетом. З гібридом під силу впоратися початківцю гроверу.

Общие характеристики конопли Green Crack

Короткий період цвітіння становить близько 60 днів. За час зростання і розвитку кущ досягає півтораметрової висоти. Прекрасна генетика наділила штам пристойним рівнем ТГК не менше 18%. При дотриманні основних правил культивації, конопляр зніме з одного квадратного метра до 600 грам якісного продукту.

Родовід конопель Green Crack

Насіння конопель auto Green Crack feminised було отримане шляхом кропіткої селекції, в процесі якої брідери схрестили сорт зі світовим ім'ям Skunk # 1 з Рудералісом. Результат перевершив всі очікування, оскільки новий Сатівно-Індічний штам перейняв виключно позитивні якості своїх батьків.

Особливості вирощування конопель Green Crack

Даний канабіс любить хороше освітлення, в якості якого підійде лампа ДНаТ від 250 ват. Вирощують кущ однаково успішно як в умовах аутдору, так і вдома (теплиця, гроубокс). При внесенні добрив з хімічними складовими, ботаніку рекомендується придбати рН-метр, який допоможе стежити за кислотністю грунту, вона не повинна перевищувати 6-6,5. Варто заздалегідь подбати про встановлення вугільного фільтра, рослина виділяє яскравий і стійкий аромат. Ближче до початку харвеста рослинникам слід забезпечити гілкам додаткову опору, інакше вони можуть надломитися під вагою смолистих суцвіть.

Смак і ефект конопель Green Crack

Смакоароматична палітра представленої коноплі дарує тропічний настрій своїми екзотичними манговими нотами з відтінками цитруса і пікантними прянощами. Вплив активний і тривалий. Марихуана підходить для вживання в денний час, а також для проведення веселого вечора в колі друзів.

Медичні властивості конопель Green Crack

Стафф добре допомагає при перевтомі, втраті апетиту, стресі і депресії.