Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1731
Купити насіння конопель - тільки вершина айсберга захоплюючого заняття. Насіння конопель Аuto Great White Shark feminised підходить для культивації як у відкритому, так і закритому грунті, а також на гідропонних установках.
Показать все Свернуть

Auto Great White Shark feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Lowryder x Great White Shark
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
після ейфорійного підйому слідує "стоун"
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Great White Shark feminised Ganja Seeds

Насіння конопель Great White Shark - чудовий автоквітучий фемінізований гібрид нового покоління. Сходи вразять невибагливим і поступливим характером, а чудовий аромат і психоактивна дія потішать саму досвідчену публіку. Рослини не бояться епідемії цвілі і гнилі, а також різких перепадів температур. Єдиним мінусом штаму можна вважати чутливість до добрив, тому початківцям гроверам не рекомендується використовувати прикормки і стимулятори, а обмежитися органікою, водою і поживним субстратом. Автоквітуча Велика Біла Акула до кінця життєвого циклу повністю покривається білим килимом блискучих трихом, що дає можливість гроверу побалувати себе висококласним саморобним гашишем.

Сімейство "білих" відрізняється вкрай сильним, майже наркотичним впливом.

Родовід конопель Great White Shark

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Great White Shark отримали завдяки оригінальній материнській лінії Great White Shark і легендарного Lowryder # 2. Одержаний гібрид успадкував від своїх батьків кращі характеристики, аромат, імунітет і здатність до цвітіння незалежно від тривалості світлового дня. ТГК 18-20%.

Особливості вирощування конопель Great White Shark

Купити насіння конопель - тільки вершина айсберга захоплюючого заняття. Їх ще необхідно правильно проростити. Горішки замочують на 12 годин у воді і поміщають між двома вологими ватними тампонами. Потім насіння поміщають в землю або торф'яну суміш на глибину 0,4-0,5 см і поливають тільки з пульверизатора.

Насіння конопель Аuto Great White Shark feminised підходить для культивації як у відкритому, так і закритому грунті, а також на гідропонних установках. Кущі готові до збору врожаю через 8-10 тижнів. Рекомендоване освітлення: 150-400 Ватт Днат. Добре себе почувають в горщиках від 5 літрів. За оптимальних умов вирощування можна отримати до 70 грам з куща або 350-450 г з одного метра квадратного.

Смак і ефект конопель Great White Shark

Сухі подрібнені суцвіття виділяють чарівний аромат, що поєднує цитрусові нотки з легкою композицією арахісу і прянощів. Дим густий і залишає прекрасний післясмак. Ефект потужний, але не тривалий. Яскрава хвиля ейфорії змиває сліди важкого дня і дарує нове натхнення, наповнене творчістю і мотивацією. Після підйому слідує "стоун", який зніме м'язові блоки і дозволить розслабитися і відпочити.

Медичні властивості конопель Great White Shark

Стрейн використовують для зняття больових симптомів, а також в якості антидепресанту. У помірних кількостях допомагає налагодити апетит і стабілізувати сон.