Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03854
Сорт якісно захищений від всіляких захворювань і розвитку цвілі. У міру дозрівання, шишки конопель стануть ніжно-фіолетовими, неймовірно красиво контрастуючи на тлі зеленого листя.
Показать все Свернуть

Auto Frisian Dew feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Frisian Dew
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Outdoor
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
двоїстий, що дарує одночасно легку ейфорію мозку і чіткий стоун тілу
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
2 000 грн.

Описание Auto Frisian Dew feminised Dutch Passion Seeds

Використовуючи власний оригінальний сорт Frisian Dew, брідери з компанії Dutch Passion вивели автоквітучий фемінізований гібрид, який в 2014-му році увійшов до трійки кращих штамів з автоквітом на одному із знакових івентів індустрії «High Life Cup». Після такого успіху, селекціонери не зупинилися і оновлювали штам ще кілька разів, поки не зупинилися на досягнутому.

Загальні характеристики конопель Frisian Dew

Невисокі кущі до 80 сантиметрів в індорі встигають дозріти вже через десять тижнів, тільки-но насіння фем конопель проростуть. Для відкритого грунту цей термін може виявитися довше на пару тижнів. Середньостатистична врожайність однієї дорослої рослини коливається в межах 50-60 грамів марихуани. При ефективному догляді і сприятливих умовах, масу можна збільшити практично вдвічі.

Вирощування конопель Frisian Dew

Сорт якісно захищений від всіляких захворювань і розвитку цвілі. Вирощувати його можна будь-яким методом, і коноплярам будь-якого рівня підготовки, аж до фактичного нульового. У міру дозрівання, шишки конопель стануть ніжно-фіолетовими, неймовірно красиво контрастуючи на тлі зеленого листя.

Медичне застосування конопель Frisian Dew

Помірне співвідношення Sativa і Indica, стабільний середній рівень ТГК і відносно низька частка КБД, частково обмежують спектр застосування марихуани в медицині. Проте, auto Frisian Dew feminised відмінно знімає біль будь-якого походження, покращує загальний емоційний і психологічний фон, позбавляє від нудоти і стимулює здоровий апетит.

Запах, аромат і ефект конопель Frisian Dew

Стриманий аромат і запах без яскравих вкраплень нехарактерних класичному букету ганджі. Смак також традиційний, злегка солодкуватий, з нотками м'яти і прянощів. Ефект двоїстий, що дарує одночасно легку ейфорію мозку і чіткий стоун тілу.