Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03515
Оскільки рослини вибагливі і вимагають знань і багато уваги від гровера, новачкам краще відмовитися від пізнання гроверського мистецтва за допомогою цього сорту.
Показать все Свернуть

Auto Exodus Cheese feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
Генетика присутня:
Cheese
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Exodus Cheese x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
класичний stone, з позитивними думками в голові і повним розслабленням тіла
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
250 грн.

Описание Auto Exodus Cheese feminised Green House Seeds

Фемінізовані насіння канабісу, що формують міцні рослини з генетикою Exodus Cheese - Ruderalis і 14-20% вмістом тетрагідроканнабінолу, заслужили визнання завдяки високій врожайності, неповторним смаковим якостям і потужності ейфорійного впливу. Цьому успіху сприяє ідеально підібране співвідношення сортів Sativa / Indica / Ruderalis - 30/50/20 відсотків відповідно.

Загальні характеристики конопель Exodus Cheese

Період повного життєвого циклу займає 9 тижнів. Тривалість фази цвітіння становить 7-9 тижнів. За цей час кущ досягає 80-90 см висоти і виробляє до 500 грамів суцвіть на одному квадратному метрі посівної площі в закритому приміщенні, і 70-80 грамів з зростаючого куща на відкритому повітрі.

Вирощування конопель Exodus Cheese

Рослина вимагає суворо дотримуватися основ вирощування. Особливо слід контролювати рівень pH грунту (в межах 6,5) і виконувати регулярний полив, а також забезпечити якісне освітлення.

Оскільки рослини вибагливі і вимагають знань і багато уваги від гровера, новачкам краще відмовитися від пізнання гроверского мистецтва за допомогою цього сорту.

Медичне застосування конопель Exodus Cheese

Високі медичні властивості стрейна широко використовуються для поліпшення апетиту і нічного відпочинку, протистоюють проявам депресії і нервовим розладам. Також потужну анестетічну особливість стаффа успішно використовують в лікуванні розсіяного склерозу, астми і хвороби Крона.

Аромат, смак і ефект конопель Exodus Cheese

Густий дим подарує класичний смак марихуани і відчуття сп'яніння. Великі суцвіття виділяють насичений фруктовий аромат з ледь помітним землисто-лісовим відтінком. Потужний психоактивний вплив змушує говорити про цей сорт з повагою і захопленням.