Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06539
Це насіння конопель з'явилося на ринку порівняно недавно, але вже встигло завоювати популярність.
Показать все Свернуть

Auto Dark Purple feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Kush, Purple
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
OG Kush x Purple Kush auto
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Тропічний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
хвиля релаксу пробіжить по всьому тілу
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Dark Purple feminised Ganja Seeds

Auto Dark Purple feminised - автоквітуча версія знаменитого стрейна, який встиг підкорити серця тисяч гроверів планети. Гібрид однаково гарний для вирощування у відкритому грунті і в домашній оранжереї. З насіння прокльовуються виключно жіночі сходи, яким буде потрібно всього 50 днів для повного дозрівання. Сьогодні штам вважається самим скоростиглим з усіх автоквітів. Це насіння конопель з'явилося на ринку порівняно недавно, але вже встигло завоювати популярність.

Рослини виростають компактними, з величезною центральною колою, оточеною короткими бічними гілками. Кущі мають високу стійкість до шкідників і помірно стійкі до цвілевих грибків.

Походження конопель Dark Purple

Щоб отримати елітне насіння конопель auto Dark Purple feminised, брідери схрестили легендарний OG Kush з Purple Kush auto. Довівши гібрид до п'ятого покоління, селекціонери представили світу унікальну рослину з фіолетовим листям і шишками. Такі бутони високо цінуються серед любителів ексклюзивної марихуани.

Вирощування конопель Dark Purple

Досить забезпечити розсаду світлом в режимі 18 \ 6, об'ємним горщиком від п'яти літрів, регулярним поливом, і гровер вже через 45-50 днів отримає чудовий урожай смолистих шишок. В якості освітлення згодяться лампи ДНаТ і ЕСЛ, а субстрат складають з однієї третини кокосового волокна, землі і крупного перліту. При всій своїй компактності штам може нагородити турботливого ботаніка урожаєм в 70 г з одного куща.

Довідка! Горішки перед посадкою обов'язково замочити і проростити.

Аромат і ефект конопель Dark Purple

Солодкий кушевий акцент з часткою тропічних фруктів пошириться в приміщенні, де буде подрібнений пролікований бутон представленої культури. Дим залишає досить неоднозначний і складний післясмак, а ось вплив, безсумнівно, порадує любителів глибоко розслабитися. Тепла хвиля релаксу пробіжить по всьому тілу, змиваючи на своєму шляху ментальний мотлох та часові рамки буття.

Медичне застосування конопель Dark Purple

Даний штам зарекомендував себе тільки з позитивного боку. Після виходу на ринок культуру досліджували і виявили приголомшливі властивості. Екстракти з смоли продемонстрували здатність швидко знімати головний біль, усувати депресивний стан і виліковувати безсоння.