Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06525
Фемінізоване насіння конопель Auto Crystal Candy - шикарний гібрид, виведений селекціонерами сідбанка Ganja Seeds.
Показать все Свернуть

Auto Crystal Candy feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Crystal Candy x Sweet Special Auto
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
релакс, збалансований, тривалий
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Crystal Candy feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Auto Crystal Candy - шикарний гібрид, виведений селекціонерами сідбанка Ganja Seeds. Сходи цього штаму вже на третьому тижні показують статеві ознаки і починають активно цвісти, перетворюючись в пухнасту рослину з незначною кількістю листя і щільними суцвіттями, посипаними мільйонами блискучих трихом. Аромат солодощів починає поширюватися в приміщенні на п'ятому тижні життєвого циклу, посилюючись з кожним днем. Харвест настає на 72 день від посадки насіння в грунт. Концентрація тетрагідроканнабінола в сухій речовині досягає 21%.

У висоту кущі цього стрейна не перевищують 120 сантиметрів в індорі, а на вулиці здатні дотягнутися до 150 см. Рослини проявляють нетерпимість до високої вологості і не люблять різких перепадів температур, тому висаджувати їх у відкритий грунт потрібно з настанням тепла.

Походження конопель Crystal Candy

Автоквітучий штам марихуани Crystal Candy auto - один з рідкісних представників канабісу, що володіє потужним збалансованим впливом. За ефектом він не поступається багатьом фотоперіодним сортам і навіть перевершує деякі з них. Щоб отримати насіння конопель цієї культури, генетики схрестили смолистий Crystal Candy з ароматним Sweet Special Auto. Через кілька циклів стабілізації селекціонерам вдалося втілити задум у дійсність. Одержаний стрейн увібрав кращі риси своїх батьків, але залишився вимогливим у вирощуванні, тому початківцям цей сорт не рекомендується для першого разу.

Особливості вирощування конопель Crystal Candy

Елітне насіння конопель представленого гібрида підходить для висадки в теплицю, а також для вирощування у відкритому грунті і домашній оранжереї. Кущі різко негативно реагують на будь-яке «хірургічне» втручання, будь то фіммінг, топпінг або дефоліація листя. Якщо розміри гроубокса не дозволяють вмістити 120 сантиметрову растіху, то можна її гнути (LST). Теплолюбні сходи добре розвиваються при температурі + 26-28 градусів за Цельсієм, а велика коренева система потребує місткий горщик від 10 літрів. Оптимальне освітлення - від 250 Вт. При таких умовах стрейн нагородить садівника урожаєм в 600 грам сухих суцвіть з кожного квадратного метра.

Як субстрат можна використовувати кокос, збагачений грунт або культивувати рослини на гідропонній установці. В останньому випадку врожайність може бути набагато більше заявленої.

Аромат і ефект конопель Crystal Candy

У ароматичному букеті пролікованих суцвіть цієї культури відчувається аромат солодощів разом з тонким фруктовим ароматом. Міцний білий дим залишає легкий кисло-солодкий післясмак з натяком на гашиш. Збалансований вплив супроводжується піднесеним польотом, при цьому тіло наливається приємною лінню, м'язи розслаблюються і виникає бажання впасти на диван.

Медичне застосування конопель Crystal Candy

Даний сорт марихуани не визнаний терапевтичним, проте багато ботаніків заявляли про його здатність знімати нервову напругу, усувати больові симптоми і відновлювати апетит.