Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06511
Незважаючи на автоквіт, культура витрачає на саму фазу цвітіння чимало часу (десять-дванадцять тижнів), зате по сезону конопляр точно збере стабільні 600-800 грам стаффа.
Показать все Свернуть

Auto Critical Plus feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
високе
Генетика присутня:
Critical
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Critical+ x Roadrunner
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
М'ятний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
занурення в істинний вселенський релакс
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Critical Plus feminised Ganja Seeds

До моменту представлення комерційному ринку автоквітучого сорту канабісу Critical Plus feminised, брідери сідбанка GanjaSeeds виконали колосальну працю. Але витрачені сили і час з лишком виправдав результат. Одержаний в результаті кросу «Критикал» і Roadrunner автофем, одночасно зацікавив прихильників рекреаційної та лікувальної марихуани. У нашому інтернет-магазині ви можете замовити насіння конопель оригінального гібрида за найкращою ціною.

Загальні характеристи конопель Critical Plus

Незважаючи на автоквіт, культура витрачає на саму фазу цвітіння чимало часу (десять-дванадцять тижнів), зате по сезону конопляр точно збере стабільні 600-800 грам високоякісного стаффа на кожному квадратному метрі посівної площі (indoor). Терміни визрівання прямо залежать від дати посадки насіння. Готовий до вживання продукт відрізняється високим вмістом тетрагідроканнабінолу та каннабідіола, що і робить його досить універсальним. При висоті растішки на піку зрілості в районі метрової позначки, один кущ в аутдорі дає не менше 35 грам чудових сатівно-індічних бошек.

Вирощування конопель Critical Plus

Базові умови, що використовуються для більшості автіків, цілком підійдуть для цього унікального стрейна, тому початківці гровери без проблем впораються з культивуванням. Важливо лише не допустити зниження температури повітря до позначки +10 градусів за Цельсієм. Холода штам однозначно боїться. Інша справа різні захворювання. У стрейна неймовірно потужний імунітет до грибкових інфекцій і цвілі. На цвітінні шишки конопель виділяють інтенсивний запах, тому для індора рекомендується установка вугільного фільтра в вентиляцію.

Медичне застосування конопель Critical Plus

Практикуючі лікарі нерідко звертають увагу на траву і її екстракти як засіб профілактики депресії, апатичних станів і емоційного пригнічення. Рідше варто розглядати ганджу, як натуральний помічник у зміцненні сну, зняття болю і поліпшення апетиту.

Смак і ефект конопель Critical Plus

Яскраво виражений м'ятний аромат ідеально поєднується з нотками прянощів і пахощів. Курець практично відразу відчуває скам'яніння кожного м'яза і тотальне розслаблення.