Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06032
Елітне насіння конопель цього штаму були отримані командою досвідчених генетиків сідбанка BangSeeds шляхом схрещування легендарної Чорної Вдови з White Widow. Батьки-чемпіони нагородили штам хорошою продуктивністю смоли і невибагливістю.
Показать все Свернуть

Auto Chuck Chuck feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
White Widow x Black Widow
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
м'яка ейфорія і тілесна розслабленість сплететься в гармонійному танці
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Chuck Chuck feminised Bang Seeds

Auto Chuck Chuck feminised - прекрасний стрейн канабісу, що відрізняється високим потенціалом врожайності, невибагливістю до умов культивації і чудовими смакоароматичними якостями. Якщо початківець гровер ще не визначився, які замовити насіння конопель для першого грову, то дана культура - справжня знахідка. Сходи не зажадають до себе зайвої уваги і турботи з боку гровера. Фемінізовані насіння конопель дадуть тільки жіночі рослини, які самостійно перейдуть в фазис цвітіння незалежно від тривалості світлового дня. Кущі не бояться переливів, стійко переносять несприятливі умови на вулиці, а також володіють високим імунітетом, що дозволяє протистояти епідемії цвілі і гнилі.

Цвітіння стрейна триває 10-12 тижнів і супроводжується чудовим ароматом свіжих лісових ягід. У висоту кущики не перевищують 120 сантиметрів, а на вулиці можуть досягати 150 см. В "крові" домінує сатіва, тому шишки визрівають подовженими, схожими на лисячий хвіст. Концентрація тетрагідроканнабінола досягає 16%, що цілком прийнятно для першого знайомства з селекційної марихуаною.

Походження конопель Chuck Chuck

Елітне насіння конопель цього штаму були отримані командою досвідчених генетиків сідбанка BangSeeds шляхом схрещування легендарної Чорної Вдови з White Widow. Батьки-чемпіони нагородили штам хорошою продуктивністю смоли і невибагливістю. Кмітливий садівник зрозуміє, що зі стриженого листя, покритих щедрим килимом трихом, можна виготовити першокласний гашиш.

Особливості вирощування конопель Chuck Chuck

Дана культура ідеально адаптована під вирощування в умовах домашньої оранжереї і відкритого грунту. На вулицю розсаду рекомендується висаджувати при стабільній нічній температурі +10 градусів за Цельсієм. Рослини добре реагують на регулярний полив у міру висихання грунту, а також на помірне внесення добрив. Як підгодівлю використовують органіку.

Кущі піддаються SCROG і LST. Оптимальне освітлення для гроубокса - від 250 ват Днат. У системних блоках і скромних шафах можна використовувати ЕСЛ і ЛЕД лампи від 100 ват. В якості поживного субстрату згодиться суміш перліту, збагаченої землі і кокосового волокна. З одного квадратного метра посівної площі знімають до 800 грам сухих ароматних бутонів.

Аромат і ефект конопель Chuck Chuck

Сухі і грамотно проліковані шишки цього штаму (після подрібнення в руці або гріндеру) виділяють чудовий аромат ягід. Солодкуватий білосніжний дим з одного затяжки викличе збалансовану хвилю позитивних вібрацій, яка дозволить досвідченому цінителю випробувати найкраще з обох світів - індіку і сатіву. М'яка ейфорія і тілесна розслабленість сплететься в гармонійному танці, даруючи тілу відпочинок, а розуму потік творчих натхнень.

Медичне застосування конопель Chuck Chuck

Даний стрейн канабісу не використовують в медичних цілях, однак він має гарний потенціал, що дозволяє застосовувати екстракти та сухі суцвіття для підвищення життєвого тонусу.