Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS254
Auto Bomb regular любить тепло і насичене освітлення. Стрейн чутливий до температурних перепадів і гроверу вкрай важливо контролювати, щоб позначка термометра не опускалася нижче 13 градусів за Цельсієм.
Показать все Свернуть

Auto Bomb regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Green-O-Matic x Auto Big Bang x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Терпкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
швидкий і розслабляючий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Bomb regular Ganja Seeds

Це дійсно справжня бомба, яку отримали в результаті багаторічної праці брідерів популярного сідбанка Ganja Seeds, які успішно змогли схрестити такі оригінальні стрейни, як Green-O-Matic та Big Bang.

Загальні характеристики конопель Bomb

Всього через десять-одинадцять тижнів після того, як автоквітуче регулярне насіння конопель Bomb опиниться в грунті, можна починати збір врожаю. Щодо змісту фітоканнабіноідів в продукті, то він досить рівний. Наприклад, ТГК у готовій коноплі складає близько 14%, а КБД на середньому рівні. З урахуванням специфіки самого сорту, момент, коли приходить час збирати урожай, гроверу слід визначати самому. З однієї рослини конопляр зможе отримати близько сорока грамів добірної марихуани, а квадратний метр порадує 400 грамами продукту. І це лише номінальні показники, при якісному гровінгу продуктивність може виявитися набагато вищою.

Вирощування конопель Bomb

Auto Bomb regular любить тепло і насичене освітлення. Це говорить в першу чергу про те, що для аутдору обов'язковою умовою буде висадка посівного матеріалу з настанням справжнього весняного тепла. Стрейн чутливий до температурних перепадів і гроверу вкрай важливо контролювати, щоб позначка термометра не опускалася нижче 13 градусів за Цельсієм. Навіть при заморозках рішення є. Якщо ви з ними не знайомі, почитайте літературу або проконсультуйтеся у більш досвідчених коноплярів. Також важливо правильно підібрати ділянку для культивації. Локація повинна отримувати не менше 13-14 годин сонячних ванн на добу.

Медичне застосування конопель Bomb

Штам має всі критерії, властиві лікувальній марихуані. Він допомагає подолати стресові стани і може бути відмінним анестетиком. Причому, болі можуть мати зовсім різне походження.

Аромат і ефект конопель Bomb

В процесі вживання ви відчуєте приємну терпкість післясмаку, незрівнянну ні з яким іншим стрейном. Вплив відчувається практично миттєво, застаючи зненацька. Так що залиште всі справи, перш ніж познайомитеся з дивовижним світом цього сорту конопель.