Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03801
Насіння конопель auto Blueberry Haze feminised адаптоване для культивації у відкритому грунті і домашній оранжереї. Рослини не бояться загинання і прищипування.
Показать все Свернуть

Auto Blueberry Haze feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue, Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Blueberry x Haze Special
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
Піднесене почуття ейфорії в поєднанні з сильним п'янким ефектом
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Blueberry Haze feminised Ganja Seeds

Автоквітуча версія фемінізованого Blueberry Haze - прекрасний гібрид від селекціонерів Ganja seeds. Стрейн вразить невибагливістю і стійкістю до епідемій цвілі, а також високим урожаєм ароматних суцвіть, повністю вкритих мільйонами блискучих трихом. Рослини не бояться тривалих дощових періодів і стійко переносять посуху. Досвідчені гровери рекомендують початківцям садівникам вибирати насіння конопель auto Blueberry Haze feminised для першого грову. Штам не потребує до себе зайвої уваги і обдарує високим врожаєм навіть при мінімальному догляді. Відмінною особливістю стрейна є здатність змінювати забарвлення листя до харвеста з насичено зеленого на фіолетовий, іноді синій. Життєвий цикл триває 11 тижнів від насіння. Під час цвітіння бутони виділяють чудовий аромат, що поєднує в собі фруктові і чорничні нотки.

Родовід конопель Blueberry Haze

Фемінізовае насіння конопель auto Blueberry Haze було отримане в результаті схрещування легендарного "Блуберрі", чий психоактивний ефект і естетичний прекрасний вид дозволив завоювати безліч нагород, з Haze Special. Одержаний гібрид успадкував кращі характеристики своїх батьків: потужну, майже наркотичну дію, чудові зовнішні дані, невибагливість і врожайність.

Особливості вирощування конопель Blueberry Haze

Насіння конопель auto Blueberry Haze feminised адаптовані для культивації у відкритому грунті і домашній оранжереї. Рослини не бояться загинання і прищипування. Висота кущів не перевищує 50-70 сантиметрів, що дозволяє "таємно" культивувати канабіс на вулиці, заховавши плантацію у високій траві.

Урожайність з одного квадратного метра під сіткою досягає 400-450 грамів з одного метра квадратного або до 120 грамів з куща. Рекомендоване освітлення: 250-400 Ватт Днат. Потужна коренева система потребує горщик об'ємом від 8 літрів. В якості поживного грунту використовують суміш, що складається зі збагаченої землі, кокосового волокна і вермикуліту.

Смакові якості конопель Blueberry Haze

Смолисті і щільні шишки виділяють запаморочливий аромат чорниці та райських фруктів. Дим має потужний вплив і дарує піднесене почуття ейфорії в поєднанні з сильним п'янким ефектом. Тим, хто жодного разу не пробував сорт, рекомендується не скупитися.

Медичні властивості конопель Blueberry Haze

Штам auto Blueberry Haze feminised заробив репутацію цілителя і здатний в короткі терміни усунути головний біль, відновити сон і побороти нудоту. Відмінно піднімає життєвий тонус і стимулює апетит.