Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03870
Гібрид хоч і стабілізований, але кожен новий гров може приносити вам несподівані сюрпризи. Від сезону до сезону рослини сорту можуть більш яскраво демонструвати домінування генетики Blueberry, або навпаки Mazar. Можна тільки з повною впевненістю говорити, що фінал вас в будь-якому випадку не розчарує.
Показать все Свернуть

Auto Blue Mazar feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue, Mazar
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Auto Blueberry x Auto Mazar
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний, що дає легкість і розслаблення
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
999 грн.

Описание Auto Blue Mazar feminised Dutch Passion Seeds

Один з небагатьох стрейнів сідбанка Dutch Passion, що з'явився внаслідок кросів двох автофем. І не просто сортів, а пари найбільш популярних Auto Blueberry і Auto Mazar. Від першого новинка отримала якість смаку і мощі ганджі, а від другого виняткову врожайність.

Загальні характеристики конопель Blue Mazar

До часу, коли збирати врожай коноплі Auto Blue Mazar, як правило проходить не менше десяти-одинадцяти тижнів з появи перших паростків. Врожайність у сорту відносно висока і становить до 100 грам високоякісної марихуани з однієї рослини, але досвідчені коноплярі часто домагаються і вдвічі більших показників. Частка ТГК незмінно висока.

Вирощування конопель Blue Mazar

Гібрид хоч і стабілізований, але кожен новий гров може приносити вам несподівані сюрпризи. Від сезону до сезону рослини сорту можуть більш яскраво демонструвати домінування генетики Blueberry, або навпаки Mazar. Можна тільки з повною впевненістю говорити, що фінал вас в будь-якому випадку не розчарує. Сорт хороший для початківців в коноплярстві, і тих у кого за плечима вже не один харвест. Щодо середовища культивування чітких рамок немає. Хіба що тепличний варіант найменш ефективний. Для досить гарного розвитку, обов'язково залишайте молодим паросткам досить вільного простору.

Медичне застосування конопель Blue Mazar

Ця лікувальна марихуана в невеликих дозах хороша, як заспокійливий засіб. Також корисна при болях будь-якого походження, від спазмів у м'язах, до головного болю або мігрені.

Запах, аромат і ефект конопель Blue Mazar

Запах і аромат насичені нотками лісових ягід, в залежності від домінування ознак Mazar або Blueberry. Смак також має солодкуватий, властивий обом стрейнам, з витонченим ягідним післясмаком. Ефект потужний, що дає легкість і розслаблення.