Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS414
Рослини Аuto Black Jack regular порівняно прості в догляді і не потребують особливих хитрощів з боку гровера заради хороших урожаїв. Висота кущів залежить від типу гровінга і може бути, як 40 сантиметрів, так і подолати метрову позначку.
Показать все Свернуть

Auto Black Jack regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Jack Herer
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
S.A.D. Auto x Jack Herer x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розслабляючий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Black Jack regular Ganja Seeds

Регулярному насінню автоквітучого гібрида спочатку була уготована успішна історія. Як тільки брідерам сідбанка Ganja Seeds вдалося створити стабільний сорт, гровери практично відразу оцінили новинку і до цього дня обирають саме цей гібрид, за силу зросту і гідні сходи. Для більшого розуміння можливостей, уточнимо походження сорту. Для його появи селекціонери схрещували друге покоління Стрейна S.A.D. і одного з найбільш затребуваних у світі - «Джек Херер».

Загальні характеристики конопель Black Jack

Досить високий вміст тетрагідроканнабінолу (близько 19%) і каннабідіола (1,1%) пов'язаний в першу чергу з генетикою. Адже штам відноситься до сатівно-індічних стрейнів. Цей дивовижний баланс індіки і сатіви заслуговує на увагу не тільки у любителів покурити, а й безпосередньо у самих гроверів. У домашніх умовах є всі шанси отримувати до 600 грам сухого високоякісного канабісу з одного квадратного метра. При культивації під відкритим небом цей показник ще вище і один кущ може принести цілих 300 грам розкішної марихуани з незабутнім смаком.

Висота кущів залежить від типу гровінга і може бути, як 40 сантиметрів, так і подолати метрову позначку. Тривалість цвітіння рідко перевищує дванадцять тижнів, а пік зрілості безпосередньо залежить від часу висадки «горіхів».

Вирощування конопель Black Jack

Рослини Аuto Black Jack regular порівняно прості в догляді і не потребують особливих хитрощів з боку гровера заради хороших урожаїв. Необхідно просто визначити метод вирощування, після чого запастися всім необхідним для культивації і своєчасно виконувати всі потрібні процедури. Успішний харвест буде відмінним заохоченням в кінці сезону навіть для новачка. Канабіс комфортно себе почуває як у закритому грунті, так і аутдорі. Теплиця, гроубокс, присадибна ділянка - підійде будь-яка локація.

Медичне застосування конопель Black Jack

Надійний природний анестетичний засіб - це перша з властивостей сорту, про яку знають в медицині не з чуток. Крім цієї важливої характеристики, марихуана допоможе при мігрені і в разі перших ознак депресії, а також для виходу зі стресової ситуації.

Аромат і ефект конопель Black Jack

На фоні характерного хешевого амбре, ви неодмінно відчуєте приємну солодкість. Причому вона присутня не тільки в ароматі, але і в смаку. Вплив стаффа схожий на смак. Він такий же солодкий і привабливий.